logo elektroda
logo elektroda
X
logo elektroda
REKLAMA
REKLAMA
Adblock/uBlockOrigin/AdGuard mogą powodować znikanie niektórych postów z powodu nowej reguły.

VW Passat B8 2019 - Jak odciąć zapłon? Pin 12 kość B (biała)?

miisiek89 23 Gru 2019 20:54 1860 2
REKLAMA
  • #1 18357542
    miisiek89
    Poziom 10  
    Dobry wieczór,

    Mam pytanie odnośnie odcięcia zapłonu dla samochodu Passat B8, tak aby samochód zgasł.
    Spędzając trochę czas na poszukiwaniach odnalazłem jedynie porządny opis odnośnie BCM dla Jetty 2012 r.

    Czy dla Passata B8 2019, dalej jest aktualne odcięcie zapłonu poprzez przecięcie przewodu z pinu numer 12, kość B (biała)?

    Z góry dziękuję za pomoc - Michał
  • REKLAMA
  • #2 18357574
    miroslaw wielki
    Warunkowo odblokowany
    Co masz na myśli? Chcesz zabezpieczyć auto przed kradzieżą? Zapomnij o takich działaniach. Lepiej kup łańcuch taki jak zakładają na scigacze nowe motycykliści. A tak serio to nie kombinuj bo skończy ci to się wysokimi kosztami.

    Dodano po 1 [minuty]:

    Nikt nie będzie miał litości z elektryków nad nowym autem.


    Moderowany przez szymitsu21:

    3.1.11. Nie wysyłaj wiadomości, które nic nie wnoszą do dyskusji. Wprowadzają w błąd, są niebezpieczne czy nie rozwiązują problemu użytkownika.

  • #3 18366900
    JARSON24

    Poziom 12  
    B8 ma całkiem inny moduł sterowania niż auta z 12 roku, tu jest podobnie jak w Golfie 7
    jeszcze pewni jest Kesey?
    jest to do zrobienia ale trzeba prześledzić cały schemat, z drugiej strony zamieszczenie w internecie gdzie jest robiona ingerencja mija się z celem robienia takiego zabezpieczenia
REKLAMA