Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

HC-801G kłopoty z otrzymaniem mms

25 Gru 2019 17:40 363 13
  • Poziom 10  
    Czy ktoś posiada taką kamerę ? Chodzi mi o jej ustawienia by na camera&video wysyłała mi MMS. Chodzi o to że kamera gdy jest w trybie camera to wysyłka mms że zdjęciem, jednak gdy jest w trybie camera & video to już tego MMS nie chce wysłać.
  • Poziom 10  
    Chyba powód jest taki że baterie nie ogarniają poboru prądu, w książeczce jest napisane Jack: DC 12v 1000mA, (6V - 12V) a na obudowie 6V 1,5 A. Czy to znaczy że mogę odliczyć ja pod 6V 1,5 A lub 12V 1A ?

Dodano po 3 [minuty]:

HC-801G kłopoty z otrzymaniem mms HC-801G kłopoty z otrzymaniem mms HC-801G kłopoty z otrzymaniem mms

Dodano po 4 [minuty]:

W książce dalej jest pokazane 12V HC-801G kłopoty z otrzymaniem mms

Dodano po 1 [godziny] 15 [minuty]:

Jak myślicie, czy dać mu jak sprzedaja na alledrogo w zestawach akumulator żelowy 12v 7,5 ah czy też lepiej dać żelowy 12v 1,2 ah ? Który dłużej pożyje ?

M
    Hmm chyba sam muszę sobie na to odpowiedzieć, sprawdzę pobór max amper na zasilaczu, i tym będę się sugerować.
  • Poziom 10  
    Wciąż mam problem z MMS, nie wiem jak ustawić np. APN wpisuje Hose i kamera tylko czasami wysyła mms. Chyba będę musiał zmienić operatora :/

Dodano po 9 [minuty]:

Wciąż mam problem z MMS, nie wiem jak ustawić np. APN wpisuje Hose i kamera tylko czasami wysyła mms. Chyba będę musiał zmienić operatora :/

• Poziom 43  
    APN znajdziesz na stronie operatora, nie można wpisywać tego co nam akurat przyjdzie do głowy.
  • Poziom 6  
    Też mam hc 801 g , robi fotki, kręci filmy ale nie wysyła zdjęć mms (karta orange) , reaguje na wysyłaną do fotopułapki komendy *520* i *530* wysyłając sms'a. Jak skonfigurować aby działała?
  • Poziom 6  
    dziś całkiem nowe baterie (4 kreski na wyświetlaczu) odmówiły posłuszeństwa po nakręceniu 5 sekund filmu, może i u mnie to jest powodem że nie chce wysyłać mms
  • Poziom 10  
    W przypadku MMS mamy tylko możliwość wpisania APN -...... Ja gdzieś znalazłem w necie żeby wpisać HOSE i przez jakiś czas MMS przychodziły, po paru dniach przestały, teraz mam wpisane tak jak podają u operatora i nic, wcześniej też tego orubowalem i MMS nie było, jak narazie wiele godzin zmarnowanych i bezskutecznie, podejrzewam że producent dał złe oprogramowanie na operatorów w Polsce, T-Mobile nie ma nawet w auto ustawieniach. Zobacze może jeszcze ma plusie może to coś da.

HC-801G kłopoty z otrzymaniem mms

Dodano po 2 [minuty]:

sosarek napisał:
    APN znajdziesz na stronie operatora, nie można wpisywać tego co nam akurat przyjdzie do głowy.

Tu akurat nie pomogłeś, wpisywałem to co podaje operator i nie było ani jednego mmsa, dziwne a jednak prawdziwe.

Dodano po 4 [minuty]:

Aha i jeżeli chodzi o zasilanie, bez baterii pod wejście mam podłączony akumulator żelowy 12v (12ah) i działa świetnie, od 25.12.2019 do 23.01.2020 na zewnątrz wciąż trzymał dobrze napięcie.
  • Poziom 6  
    Dziękuję. Podłączyłem zasilacz sieciowy 8.5 V 1.5 A (akurat taki miałem w domu) i działa. Mam też akumulator żelowy 12V 7.5 a/h zrobię próbę. Czy próbowałeś wgrać inne oprogramowanie, podobno na stronie http://www.cnsuntek.com/en/hr.aspx?code= można coś takiego znaleźć. Ja mam kartę orange i fotopułapka znajduje automatycznie ustawienia, próbowałem też ręcznego wpisywania danych operatora. Takie mam teraz ustawienia. SMS'y zwrotne przychodzą tylko na pierwszy zapisany numer telefonu, na drugi nic. Ciekawe czy uda się nam pokonać problemy.
  • Poziom 10  
    Nie wygrywałem innego oprogramowania, dziwi mnie to że mmsy przychodziły pod APN - Hose. Będę dzwonił do operatora sieci komórkowej, może oni coś będą wiedzieć więcej. Jest coś nie tak możliwe że właśnie z programem dla kamery, pewnie w Chinach wszystko działa, a dla Europy wschodniej czegoś brakuje
  • Poziom 10  
    Z kartą plusa jest jeszcze gorzej, w polu MMSC należy wpisac:. http://mms.plusgsm.pl:8002 i najlepsze jest to że ciąg jest za długi i nie zmieści się, wpisałem bez końcowych cyfr i nic z tego :/
  • Poziom 10  
    Pomyłka, da się wpisać ale brak odezwu HC-801G kłopoty z otrzymaniem mms HC-801G kłopoty z otrzymaniem mms
  • Pomocny post
    Poziom 6  
    zmieniłem kartę z Orange na Play i działa !
  • Poziom 10  
    Frugofiga napisał:
    zmieniłem kartę z Orange na Play i działa !

To też muszę kupić, a jakie ustawienia wpisać ?
  • Pomocny post
    Poziom 6  
    fotopułapkę wysłałem do serwisu w Bydgoszczy aby tam ją skonfigurowali, zapłaciłem 120 zł plus przesyłka zakładka mms tak wygląda:
    obecnie używam karty play "nic nie przepada"