Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

midland GXT500 - mam 2x2 szt jednak można rozmawiać tylko parami

27 Gru 2019 19:52 210 6
  • Poziom 8  
    Kto pomoże.
    Jakiś czas temu kupiłem 2 szt midlandów GXT 500 ,po jakimś czasie dokupiłem znowu 2 szt takich samych radyjek. Moim zaskoczeniem było ,że nie może się dogadać pierwsza para z drugą. Czy ktoś z kolegów może wszystkie 4 zestroić ? Sprawdziłem na częstotliwościomierzu .pierwsza para na kanale 1 ma 462.560 druga para na tym samym kanale 462.540 .Nie znam się na tym ale jeden z majstrów powiedział ,że do tego potrzebny jest jakiś programator. Czy ktoś z Kolegów będzie w stanie mi to zestroić?
  • Moderator
    Nie potrzeba żadnych programatorów.
    Ściągnij sobie instrukcję obsługi (jest w internecie) i ustaw na wszystkich te same kanały i kody prywatności.

p.s. Te radiotelefony są nielegalne w naszym kraju. To tak dla Twojej wiedzy :).
  • Poziom 8  
    Dzięki i za to , tylko nie mogę znaleźć tej instrukcji po polsku .Wszędzie po angielsku.
  • Poziom 8  
    Dziękuję
    Po ustawieniu na wszystkich tego samego kanału i tego samego prywatnego kodu ,nadal ten sam problem , nie słyszą się parami kupionymi osobno.Chyba ,że coś nie tak zrozumiałem
  • VIP Zasłużony dla elektroda
    Obie pary maja złą częstotliwość pierwszego kanału o ile dobrze to mierzysz.
    M
  • Poziom 8  
    I jak to ustawić dobrze , a może ktoś to umie zrobić?