Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Search our partners

Find the latest content on electronic components. Datasheets.com
Elektroda.pl
Please add exception to AdBlock for elektroda.pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

Tv Panasonic ubogie oprogramowanie nie chce wspolpracowac z alexa Jaki soft ?

lecho123 27 Dec 2019 23:10 312 5
    lecho123
    Level 10  
    Witamli
    Kupilem tv panasonic w Angli w sieci curys pc world . Po zakupieniu Alexy z Amazona okazalo sie , ze ma jakies szczatkowe oprogramowanie. Problemem jest zmiana oprogramowania ewntualnie czegos w srodku . Nie jestem za dobry w tv na kompach sie troche znam , ale tez umiarkowanie . czy ktos widzi mozliwosc rozwiazania problemu ? Telewizor byl tani i pewnie stad yen problen .To jest madel TX43-FX555B kupiony w maju tego roku .
    Pozdrawiam Lecho
    cefaloid
    Level 32  
    Proponuję dokupić coś w rodzaju Google Chromecast.
    Ew jescze Nvidia Shield, Xiaomi Box. Ale ja mam do starego tv Chromecast i sprawdza się wyśmienicie.

Jedyne TV jakie znam, mające możliwość "wgrania" alternatywnego oprogramowania to Samsungi i też ani to łatwe, ani bezpieczne ani jakichś rewelacji nie wnosi.

A z chromecastem 5 min masz co brakuje....
    lecho123
    Level 10  
    Dziekuje ale moze wymienic matryce telewizor ma 6 miesiecy czyli jest na gwarancji . Wiesz moze czy panasonic daje te same wyswietlacze do telewizorow moj jest 4k i nie wiem jak to sprawdzic?
    ucy7400
    Level 21  
    cefaloid wrote:
    Jedyne TV jakie znam, mające możliwość "wgrania" alternatywnego oprogramowania to Samsungi

Nie pisz bzdur. Pokaż choć jedno i nie aktualizacje.
    lecho123 wrote:
    Dziekuje ale moze wymienic matryce telewizor ma 6 miesiecy czyli jest na gwarancji

Zapomnij o tym.
    cefaloid
    Level 32  
    ucy7400 wrote:
    cefaloid wrote:
    Jedyne TV jakie znam, mające możliwość "wgrania" alternatywnego oprogramowania to Samsungi

Nie pisz bzdur. Pokaż choć jedno i nie aktualizacje.

Po pierwsze apel o troszeczkę kultury. To, że Ty nie wiesz nie znaczy, że nie ma. A tym bardziej nie znaczy że ktoś plecie bzdury.

https://www.samygo.tv/