Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Elektroda.pl
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

[Praca] Technik - serwisant z doświadczeniem poziom L3. Praca w Islandii.

siewa26 28 Gru 2019 00:06 165 0
 • #1
  siewa26
  Poziom 12  
  Praca w Islandii, Reykjavik. Wszystkie ceny ukazane sa w koronach islandzkich.

  Szukamy osoby z wysokimi umiejętnościami serwisowania płyt głównych telefonów, tabletów oraz komputerów (90% napraw to produkty Apple), diagnostyka, wymiana , reballing wszelkich rodzajow układów.
  W większości mamy proste rzeczy do pracy (wymiana lcd, dotykowych ekranów, portow itp - ale robimy sporo Audio IC w iPhone, wymiana NAND, odzysk danych z zalanych telefonów - wiec potrzebne sa dobre umiejętności i doświadczenie w lutowaniu BGA by poradzić sobie z trudniejszymi naprawami. Mamy około 10-15 urządzeń dziennie do serwisowania.

  Dodatkowym atutem będą umiejetnosci w odzysku danych z twardych dysków (diagnostyka, umiejetność wymiany głowic, lub łożysk w dyskach)

  Oferujemy pokój do wynajęcia w odległości 5min piechota od siedziby naszej firmy, koszt wynajęcia 90.000 isk miesięcznie (wliczone wszystkie media i internet oraz dostęp do w pełni wyposażonej kuchni) - pokój ten dostępny będzie od kwietnia 2020

  Wyplata miesięczna na początek to 300.000 isk brutto (238.000 isk netto, może troszkę więcej gdyż w 2020 zwiekszona zostanie ulga podatkowa), czas pracy 40h tygodniowo (weekendy wolne), praca legalna z kontraktem i wszystkimi składkami związkowymi, zdrowotnymi, emerytalnymi.

  Data rozpoczęcia pracy koniec Lutego 2020/polowa Marca 2020 (trzeba będzie tylko zorganizować zakwaterowanie do kwietnia 2020 - ale nie będzie z tym problemu, mam pare opcji)

  Jeżeli macie pytania zapraszam na chat w WhatsApp lub Telegram +3547766123
  Pozdrawiam Serdecznie
  Sebastian Stefanowicz
  Kontaktuj się z ogłoszeniodawcą poprzez Prywatną Wiadomość (ikonka PW).