Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Loco m2 Przerywa dostęp do internetu

28 Gru 2019 00:31 213 3
  • Poziom 5  
    Witam

Mam problem z Loco m2 które przerywa połączenie z internetem na kilka minut. Potem internet się pojawia. Na parterze nadajnikiem internetu jest router Asus RT-AC51U. W routerze jest modem Huawei E3372h w którym jest karta sim z internetem. Ja jestem piętro wyżej i łapie sygnał Loco m2

Co może być przyczyną przerywania internetu?
  • Specjalista Sieci, Internet
    Piotr147258 napisał:

Najpierw zdiagnozuj co i gdzie przerywa komunikację - czy zrywa sam internet czy zrywa połączenie między Loco a Asusem.
  • Poziom 5  
    KOCUREK1970 napisał:
    Piotr147258 napisał:

Najpierw zdiagnozuj co i gdzie przerywa komunikację - czy zrywa sam internet czy zrywa połączenie między Loco a Asusem.

Piętro niżej internet działa bardzo dobrze na komputerze stacjonarnym i telefonie który łączy się z routerem Asus przez WiFi. Jak jestem piętro wyżej to też telefon łączy się bez problemu z routerem Asus przez WiFi. Zrobiłem test i zniosłem komputer z Loco m2 piętro niżej do tego samego pokoju gdzie znajduje się router Asus i okazało się, że internet przerywa tak samo. Czyli internet przerywa przez loco m2. Podejrzewam, że coś jest w ustawieniach Loco m2 źle ustawione.

Tak to wygląda: