Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Relpol przekaźniki nadzorczeRelpol przekaźniki nadzorcze
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Renault scenic1 1.9 d - problem z obrotami

28 Gru 2019 20:11 138 7
  • Poziom 3  
    Mam problem z obrotami silnika w Reno scenic 1 1.9 d 64 km z 2000 roku. Problem polega na tym że , po odpaleniu silnika silnik pracuje normalnie ,obroty na obrotomierzu są normalne ,ale od czasu do czasu obroty całkiem spadają i strasznie kopci przy dodaniu gazu , po jakimś czasie obroty wskakują normalnie i przestaje kopcić ,dzieje się tak na wolnych obrotach na postoju i w czasie jazdy . wymieniłem pompę wtryskową i dalej się tak dzieje , wymieniłem czujnik temperatury płynu chłodniczego i nic niemam pojęcia co to może być . prosił bym o pomoc
    Darmowe szkolenie: Ethernet w przemyśle dziś i jutro. Zarejestruj się za darmo.
  • Relpol przekaźniki nadzorczeRelpol przekaźniki nadzorcze
  • Moderator Samochody
    Ja bym się przyglądnął pracy zaworu egr, na próbę odłączył lub zaślepił
  • Relpol przekaźniki nadzorczeRelpol przekaźniki nadzorcze
  • Poziom 3  
    mam pytanie aten silnik posiada zawór egr ? jest to najzwyklejszy silnik pojemność 1870 cm3 47 kw bez turba pmpa wtryskowa Lucas a jak jest to mniej więcej gdze
  • Poziom 3  
    patrzyłem u siebie w samochodzie ale ten model silnika nieposiada egr także wykluczam to że te obroty tak spadają dalej prosił bym o pomoc bo umnie w miejscowości nikt niemoze sobie z tym poradzić i pomuc mi . a może to być przekaźnik jakiś bo też jak go odpale to gdy przygazuje swiatła rozjasniaja się a jak puszcze gaz to przygasają ale po jakims czasie tak jagby obroty się podnoszą i wszystko jest ok ze światłami mówił mi mechanik ze może być to kturys przekaźnik i dlatego te obroty mogą przez niego szalec ale sam niemugł tego stwierdzić także proszę o pomoc dalszą
  • Poziom 3  
    na obudowie filtra powietrza w silniku pisze tak F 1.9 dizel nie wiem czy cos to daje może jeszcze to cos da na listwach bocznych na drzwiach pisze 1.9 D a od strony kierowcy na listwie pisze RXE . nieznam się na tych samochodach bo cały czas jeździłem benzyniakami i to niemieckimi a ten kupiłem żonie
  • Poziom 33  
    folek38 napisał:
    na obudowie filtra powietrza w silniku pisze tak F 1.9 dizel nie wiem czy cos to daje może jeszcze to cos da na listwach bocznych na drzwiach pisze 1.9 D a od strony kierowcy na listwie pisze RXE
    :crazyeyes: :shocked!: Fotek silnika . Kangoo wiem jak wygląda . A silników było kilka rodzajów .