Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Search our partners

Find the latest content on electronic components. Datasheets.com
Elektroda.pl
Please add exception to AdBlock for elektroda.pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

[Solved] Serwer plików D-Link DNS-320L jako serwer druku. Bardzo wolne przesyłanie pliku

MQKris 30 Dec 2019 21:12 609 4
    MQKris
    Level 8  
    Podłączyłem drukarkę na USB (HP K209A) do DNS-320L, wszystko przesyła się poprzez router Huawei B525-23a, ustawiłem w PC jako drukarkę sieciową, dograłem sterowniki. Sprzęt działa ale strasznie długo czekam na moment aż drukarka załapie drukowanie a czasem wcale to się nie wydarzy. Co mogę jeszcze zrobić aby to działało poprawnie, bo takie drukowanie mija się z celem.
    [28-30.06.2022, targi] PowerUP EXPO 2022 - zasilanie w elektronice. Zarejestruj się za darmo
    jimasek
    Moderator of Networks, Internet
    Próbowałeś komputera podłączonego do sieci kablowo? Tu problemem może być kompatybilność tej drukarki z samym NAS-em.
    MQKris
    Level 8  
    Tak mam też podłączony kablowo, powiem tak, że na dzień dzisiejszy drukuje ale trzeba czekać ok 30sek do minuty aż drukarka załapie plik. Może taka uroda tego urządzenia. Pozdrawiam
    jimasek
    Moderator of Networks, Internet
    Pewnie masz rację no a zasadnicze pytanie do czego to wykorzystujesz? Jeżeli domowe sprawy to ok jeżeli nie to warto pomyśleć o drukarce sieciowej lub może jakimś print serwerze. Poczekaj może ktoś jeszcze będzie miał jakiś pomysł. Forum to nie help desk tu wszystko żyje swoim życiem a właściwie życiem jego użytkowników :)
    MQKris
    Level 8  
    Drukarka załącza się z opóźnieniem kilkunastosekundowym ale drukuje, nie używam jej non-stop więc mnie to nie przeszkadza, zapewne taki urok tego urządzenia D-Link. Dziękuję za pomoc.