Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Search our partners

Find the latest content on electronic components. Datasheets.com
Elektroda.pl
Please add exception to AdBlock for elektroda.pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

Odkurzacz przemysłowy z funkcją automatycznego czyszczenia filtra

Drzeń Rafał 01 Jan 2020 15:50 519 5
    Drzeń Rafał
    Level 22  
    Witam. Potrzebuję odkurzacz przemysłowy do rynku, pyłu gipsowego i do popiołu. Nie będzie używany zarobkowo. Będzie pracował w domu przy czyszczeniu pieca i pracach remontowych. Nie musi być nowy. Ważne żeby miał automatyczne oczyszczanie filtra podczas pracy. Obecnie mam odkurzacz z taką funkcją tylko ręcznie uruchamianą ale to porażka. Bo przy piecu to minuta wciągania 10 minut czyszczenia filtra.... Dużo w necie o odkurzaczach czytałem ale nie znalazłem niczego konkretnego do moich potrzeb. Przedział finansowy chciałbym się w 1500 zmieścić. Dobrze gdyby filtry do tego sprzętu co polecicie nie były w kosmicznej cenie . Znajomy polecił mi Makita V447 ale widząc że ma okrągły filtr jak w tym co mam obecnie zaczynam się obawiać o skuteczność. I jeszcze jedno co mnie zastanawia czy funkcja samoczyszczenia podczas pracy lepiej się sprawdza przy filtrach prostokątnych czy okrągłych. Z góry dziękuję za pomoc i pozdrawiam
    Drzeń Rafał
    Level 22  
    Brałem tego Gas25 ewentualnie pod uwagę ale wolałbym sprzęt który podczas pracy się sam czyści i nie trzeba tej funkcji ręcznie uruchamiać. Jeżeli już się za piec wcisnę (a jest bardzo ciężko bo strasznie mało miejsca) do klapki w przewodzie kominowym to chciałbym wszystko zaciągnąć bez wyłażenia stamtąd (no chyba że zasobnik by się przepełnił)...
    sarman

Level 11  
    Do popiołu kup odkurzacz kominkowy, nie masz problemu z zapchaniem się filtra i zmieścisz się z nim za piecem.
    Do takich rzeczy to najlepszy prosty separator jak nie robisz tego non stop zarobkowo.
    Mam Boscha GAS 20, do sprzątania, elektronarzędzi się sprawdza, ale nie ma otrząsacza, możesz nabyć FLEX S44, ale to już droższa zabawka i jak do domu chyba przerost formy nad treścią.
    Drzeń Rafał
    Level 22  
    Jeszcze odkurzacza nie zakupiłem. Może jak kryzys minie ;-( Więc wszelkie rady mile widziane