Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Podłączenie AUX do CD Becker BE6021

06 Lis 2016 21:35 378 6
  • Poziom 1  
    Witam, temat dosyć stary, mam pytanie odnośnie radia w moim mercedesie c220
    radio to MB audio CD Becker BE6021 10
    czy komu kowiek udało sie podłaczyć kabel aux do tego radia ? widzialem dużo wątków ale nie z tym modelem.
  • Poziom 2  
    Witam również potrzebuję pomocy w podpięciu aux do be6021 .Gdzie podpiąć sam aux zamiast sygnału z cd, którego nie będzie bo w napędzie będzie pływa z ciszą 650mb przy której odtwarzacz nie mutuje .

W załączniku manual i foto radia

Moderowany przez damiancz:

3.1.19. Nie wysyłaj wiadomości w tematach archiwalnych, jeśli jest to kolejne pytanie, w szczególności inne niż osoby pytającej. Z racji szacunku do pytającego załóż własny temat. Możesz dopisać tylko sposób rozwiązania problemu.
    3.1.14. Nie wysyłaj wiadomości nie związanych z tematem lub w złym dziale forum.

• Poziom 11  
    witam be----- to becker temat dotyczy alpine
    w becker auxa nie potrafie jeszcze zrobić tam nie ma tea 6880h inaczej jest rozwiązany procesor audio
  • Poziom 2  
    Dobrze. A orientuje się pan czy nie można by wykorzystać czerwonej wtyczki od płytki czytnika cd do podania sygnału z aux równolegle z tym z czytnika cd ?
  • Poziom 11  
    z tego co pamiętam sygnał tam wchodzi jako spidif a nie analogowe audio
    do procesora z napędu cd ale sprawdż to---- radio wchodzi mpx am fm bo procesor jest z kawałkiem tunera radiowego audioprocesor bodaj oasis jakoś nie znalazłem noty katalogowej a bez tego trudno coś więcej powiedzieć
    obiecuje sobie że kiedyś przy tym przysiąde bo mase ludzi chce auxa do w203 jak narazie opanowałem do perfekcji ale audio 10 alpine
  • Moderator Radia Samochodowe
    Temat został podzielony.
  • Poziom 2  
    Wyjście od czerwonej wtyczki tego radia na pinie nr 10 jest podpisane ''S/P-DIF''
    Audioprocesor w instrukcji jest opisany IC2000 SACHARA35 .
    Na siódmej stronie wyżej wysłanej instrukcji w prawym górnym rogu na procesorze pod pozycją 48 znajduje się ''mpx'' ,zaraz pod nim znajduje się ''AM ''.
    Może prościej będzie zastąpić AM w radiu AUX-em .
    Możliwe jest to przez podpięcie pod NFAM ?