Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Search our partners

Find the latest content on electronic components. Datasheets.com
Please add exception to AdBlock for elektroda.pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

Safe w Blaupunkt Car 300, Opel Astra G 2002

Astra Tomek 02 Jan 2020 23:25 600 3
    Astra Tomek
    Level 2  
    Na ekranie napis 3 SAFE, odczekana ponad godzina jak w przypadku 4 SAFE wówczas można było wpisać kod lecz miałem błędny, teraz mam dobry ale po ponad godzinie nadal widnieje tylko 3 SAFE, ile muszę czekać na możliwość?
    slawomir szulkowski
    Level 14  
    Liczba przed SAFE mówi nam ile jeszcze razy możemy wpisać błędny kod. Jeżeli ta liczba to 3 to za czwartym błędnym kodem radio nam się całkowicie zablokuje. Włącz radio nawet na 24 godziny lub dłużej (gdyby akumulator miał się rozładować-podłącz prostownik) ,w końcu pojawi się możliwość wpisania kodu

Dodano po 11 [minuty]:

Liczba przed SAFE mówi nam ile jeszcze razy możemy wpisać błędny kod. Jeżeli ta liczba to 3 to za czwartym błędnym kodem radio nam się całkowicie zablokuje. Włącz radio nawet na 24 godziny lub dłużej (gdyby akumulator miał się rozładować-podłącz prostownik) ,w końcu pojawi się możliwość wpisania kodu. Myślę zresztą, że nie trzeba będzie czekać aż 24 godzin, przy liczbie 3 jest to 160minut, każda następna próba - dwa razy dłużej
    damiancz
    Moderator of Car Radios
    SAFE 3 znaczy tyle że już 7x ktoś wprowadził zły kod.
    Czas oczekiwania "kary" na włączonym zapłonie około to około 3h.
    Jak dojdziesz do 0 SAFE dopiero będzie problem :arrow: nie wprowadzaj złego kodu.
    Prób w tym radiu jest 10 ;).
    Astra Tomek
    Level 2  
    slawomir szulkowski wrote:
    Liczba przed SAFE mówi nam ile jeszcze razy możemy wpisać błędny kod. Jeżeli ta liczba to 3 to za czwartym błędnym kodem radio nam się całkowicie zablokuje. Włącz radio nawet na 24 godziny lub dłużej (gdyby akumulator miał się rozładować-podłącz prostownik) ,w końcu pojawi się możliwość wpisania kodu

Dodano po 11 [minuty]:

Liczba przed SAFE mówi nam ile jeszcze razy możemy wpisać błędny kod. Jeżeli ta liczba to 3 to za czwartym błędnym kodem radio nam się całkowicie zablokuje. Włącz radio nawet na 24 godziny lub dłużej (gdyby akumulator miał się rozładować-podłącz prostownik) ,w końcu pojawi się możliwość wpisania kodu. Myślę zresztą, że nie trzeba będzie czekać aż 24 godzin, przy liczbie 3 jest to 160minut, każda następna próba - dwa razy dłużej

Dzięki mam nadzieję że jest tak jak mówisz