Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Relpol przeka幡iki nadzorczeRelpol przeka幡iki nadzorcze
Prosz, dodaj wyj徠ek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzi瘯i temu, 瞠 ogl康asz reklamy, wspierasz portal i u篡tkownik闚.

[Rozwi您ano] Generator sgna這wy Rohde&Schwarz SMG, t逝mik.

03 Sty 2020 15:00 336 5
  • Poziom 9  
    Witam.
    Mam problem z t逝mikiem programowalnym do generatora R&S SMG 1GHz.
    Przy zmianie poziomu sygna逝 wyj. z -20dBm na -30 i z -30 na -40dBm s造cha dzia豉nie przeka幡ik闚, a poziom sygna逝 pozostaje bez zmian.
    Po wyj璚iu go z urz康zenia pomierzy貫m t逝mienia poszczeg鏊nych sekcji i t逝mienia nie s ustawione "po kolei " tylko 40, 20, 5, 20, 10, 40, i ostatni chyba 50 dB, nie ma 30 dB, chocia nie wiem czy musi.
    Nigdzie nie mog znale潭 danych tego t逝mika. Boj si go wcze郾iej rozbiera, bo mog go ju nie posk豉da.
    Mo瞠 kto co pomo瞠?

Pozdrawiam.
  • Relpol przeka幡iki nadzorczeRelpol przeka幡iki nadzorcze
  • Poziom 30  
    Nie wiem jak w R&S, ale w HP siadaj oringi i z opisu wynika, 瞠 masz podobny problem.

Link
  • Relpol przeka幡iki nadzorczeRelpol przeka幡iki nadzorcze
  • Poziom 30  
    Skoro masz wypi皻e z ko趾闚 to podaj napi璚ie na przeka幡iki i zobacz czy zmienia si t逝mienie.
  • Poziom 9  
    No w豉郾ie poda貫m napi璚ia i te dane s po podaniu napi耩 do samego zdemontowanego t逝mika. Po podaniu napi璚ia na poszczeg鏊ne sekcje powoduje skok sygna逝 o te podane przeze mnie warto軼i ,problem w tym jakie te t逝mienia powinny by ?
    pozdr.
  • Poziom 9  
    Problem z t逝mikiem rozwi您any. Konstrukcja jest inna ni ta na filmie, ale problem te by mechaniczny. Po nieznacznym podgi璚iu spr篹yn dociskowych wszystko OK.