Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

BP Amsterdam TCM126

TYTUS... 24 Wrz 2005 14:35 1115 10
  • #1 24 Wrz 2005 14:35
    TYTUS...
    Poziom 32  

Czy komus się udało w tym radiu wejśc w master cod??? Standardowe kombinacje nie wchodzą a w instrukcji nic nie wyczytałem na ten temat.

0 10
  • Pomocny post
    #2 24 Wrz 2005 19:44
    waldi58
    Poziom 23  

klawisze 1 i 4 i musi wejść . Czasami uszkodzona jest klawiatura i są wtedy problemy. Niestety klawiatura jest oporowa i czyszczenie jej niekiedy niewiele daje.

0
  • #3 25 Wrz 2005 00:53
    TYTUS...
    Poziom 32  

Niestety tej kombinacji też prubowałem

0
  • #4 28 Wrz 2005 11:28
    TYTUS...
    Poziom 32  

No niestety myśle że klawiature mam dobrą ponieważ po włączeniu pisze "INSERT CARD" natomiast po naciśnieciu klawisza innego niż 1 wyskakuje "EMERGENCY 112 POSSIBLE". Numer 112 da się wbić bez problemu. Dalej stoje w martwym punkcie a takie ładne radio :( Ma ktoś może jakiś inny patent na ugryzienie tego radia???

0
  • #5 28 Wrz 2005 11:48
    SlaweK
    Poziom 43  

Jeśli masz Insert card to znaczy że nie widzi karty a na gsmową go nie zrobisz bez master karty.
    I dlatego nie wpuszcza Cię. Spróbuj DSC przy włączeniu, w którymś tak było a o ile pamiętam to Amsterdam miał TCM127 a nie 126. Instrukcja by się znalazła i chyba jest u producenta.

SławeK

0
  • #6 28 Wrz 2005 12:06
    TYTUS...
    Poziom 32  

Tak Sławku żeczywiście 127 moja pomyłka. Narazie chcę go tylko uruchomić na emulatorze bo można przyuczyć kartę ale tylko sformatowaną (czystą). Jeśli na emulatorze mi będzie chodzić wtedy i kupie karte bo zwykłych chipowych już jest jak mrówków. Jak zewre styki żeby widziało że karta jest włożona to na wyświetlaczu jest "CHECK KEYCARD". Mimo wszystko po przytrzymaniu 1+4 radio powinno przejśc do wpisywania master codu a tego nie czyni i klawiatura napewno jest sprawna. Instrukcję już ściągnołem i przeczytałem ją chyba już prawie całą ale niestety nic na ten temat nie znalazłem.

0
  • #7 28 Wrz 2005 13:38
    SlaweK
    Poziom 43  

Do tego musi być inny format niz ten co jest w emu.
    A emu nie działa dobrze z każdym radiem.
    Znajdź taką kartę którą już ktoś dopasowywał i nie ma wpisu w Read Card to powinen się przyuczyć.

SławeK

0
  • #8 28 Wrz 2005 15:36
    TYTUS...
    Poziom 32  

Tzn z radiem dostałem jakąs karte ale niestety wywala błąd. Widać że jest to nowa karta Blaupunkta. Niestety czyszczenie styków i wymiana czytnika na niewiele się przydały.
    No tak żeby było co przyuczyć to narazie trzeba wejść w master cod a z tym jest problem. Zastanawia mnie w tym radiu gdzie siedza informacje na temat całej karty czy w tym dużym procku CQP... czy może w motorolce bo też takowa tutaj występuje.

0
  • #9 28 Wrz 2005 15:52
    SlaweK
    Poziom 43  

Weż inne radio z kartę ale wyższe niż RCR45, wejdź w opcję READ CARD , podmien kartę i będziesz wiedział z jakiego pochodzi ta karta, jeśli coś jest do nie wpisane to odczyta i zobaczysz nazwę, model i numer seryjny.

SławeK

0
  • #10 26 Cze 2008 18:14
    gobio
    Poziom 24  

Witam,
    odświeże temat:
    mam takie radyjko Amsterdam TCM127 (radio+GSM)
    radio bez Key Card
    jak przyuczyć nową kartę KC albo Sim Kartę

0
  • #11 26 Cze 2008 18:22
    damiancz
    Moderator Radia Samochodowe

Tak jak już było napisane najpierw musi być zrobiona Master Card Blaupunkta potem dopiero można nauczyć master SIM :idea:

0
  Szukaj w 5mln produktów