Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Elektroda.pl
Sklep ElwronSklep Elwron
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Vw Passat B6 BLR 2.0fsi 150 ko - Szarpaniem silnikiem na biegu jałowym

04 Sty 2020 16:40 450 1
  • Poziom 1  
    Witam jestem posiadaczem VW passat b6 2005rok 150koni kod silnika BLR w automacie

Problem polega na nierównej pracy silnika i trzęsącej się budzie jest to bardzo odczuwalne i irytujące moi mechanicy nie są w stanie tego rozwiać do tego miałem wypadanie zapłonu na 1 i 4 cylindrze ale po usunięciu środka z katalizatora bo byl zapchany sporadycznie wypadnie zaplon na pierwszym cylindrze z rzeczy które zrobiłem to tak :

Wymiana rozrządu pasek + łańcuch oraz regeneracja koła zmiennych faz rozrządu przez firmę Mehenker i założone trzy nowe pierścienie rozrząd składany na blokadach i sprawdzony 2 razy przez różnych mechaników

Wymiana zaworu zmiennych faz

Wymieniony zawór EGR

Wyczyszczono nagar na zaworach oraz założone nowe uszczelki kolektora dolotowego

Zmienione uszczelnienie gruszki oraz oringi klap wirowych

Zmieniony czynnik ciśnienia powietrza

Zmieniony czujnik wałka rozrządu

Wymienienione wszystkie cztery świece mam założone płatny firmy Bosch

Zmieniona jedna cewka bo był jakiś czas temu błąd na komputerze

Wyciągnęli mi również środek z katalizatora bo był już przepalony

Mechanik który najczęściej to naprawia jak był blada wypadania zapłonu zamienił wtryskiwacze miejscami i dalej było wypadanie na tych samych cylindrach zmieniał miejsca cewek oraz sprawdzał gumową odmę i ona też jest cała

Błędów na komputerze brak ostatni błąd jaki był to nie szczelność w układzie dolotowym P2279 ostatnia rzecz którą zrobiłem to wycięcie kata i już nie mamy pomysłów co dalej może ktoś zna odpowiedź
  • Sklep ElwronSklep Elwron
  • Poziom 11  
    A sprawdzałeś ciśnienie na rolkach