Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Problem z adapterem Bluetooth.

24 Wrz 2005 15:52 1248 4
  • Poziom 12  
    Witam

kupilem na allegro adapter bluetooth
    http://www.allegro.pl/show_item.php?item=65377566

jednak problem w tym, ze cos jest nie tak i nie dziala.
    Po podlaczeniu do USB, dioda sygnalizacyjna zapala sie jednak w win XP professional wyskakuje komunikat "Urzadzenie nie dziala poprawnie i system windows nie moze go zidentyfikowac".
    Instalowalem sterowniki, ktore byly w komplecie z adapterem, sciagalem sterowniki z neta ze stron producenta i nadal nic.

Zmienilem win XP na WIN Me i tez nic.

Czy mozliwe jest ze uszkodzony jest sam adapter? Dlatego nie dziala poprawnie, czy moze ja cos zle robie przy podlaczaniu?

Pozdrawiam i licze na szybka odpowiedz, bo nie wiem czy reklamowac adapter, czy zrobic cos z kompem
  • Poziom 19  
    zamiast instalowac calym setup'em podmien sam sterownik bo na 99% dalej po wlozeniu laduje sterownik windowsowy przynajmniej mialem tak parokrotnie w XP
    wiec wyswietl menadzera uzadzen no i wybierz opcje aktualizuj sterownik oczywiscie trzeba wybrac wlasciwy, zycze powodzenia
  • Poziom 12  
    no wlasnei problem z tym ze nie moge nawet recznie wybrac sterownika, wyskakuje kjomunikat ze :wybrana lokalizacja nie zawiera informacji o sprzecie"

na chama tez nie idzie nic zdzialac

czy macie jakies inne rady ??
  • Poziom 19  
    na plycie powinien byc jakis plik inf nie zalecam probowania wszystkich po kolei ale jesli nie wiesz ktory to jest dokladnie to od biedy mozna sprobowac
    na opakowaniu na pewno jest strona producenta poszukaj na jego stronach pliku inf
    a jesli nie poszukaj na internecie pliku inf z podanym modelem sprzetu np BT2350.inf
  • Poziom 12  
    no i dupa, probpwalem recznie dodac sprzet, po wybraniu pliku inf wyskakuja nadal komunikat ze brak inforamcji o sprzecie.
    ja sie poddaje i chyba kupie inny adapter bluetooth, jakis bardziej sprawdzony