Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
TermopastyTermopasty
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Oglądacie Łysego koledzy?

Bieda z nędzą 25 Mar 2020 12:03 4506 136
    Tommy82
    Poziom 40  
    @^ToM^
    Ja już jakiś czas temu przestałem. Problemem nie jest to że ktoś się myli, z tym że mylić można się już na rożne sposoby.
    Są kanały które wtopy pokazują nawet jak by mogli wyciąć i celowo na wtopy uwagę zwracają.

Dodano po 3 [minuty]:

@karolark
    On nic poza tym nie ma, wiec traktuje to bardzo osobiście dla tego się tak spina.
  • TermopastyTermopasty
    ^ToM^
    Poziom 37  
    karolark napisał:
    Czyli krytyka jest zbędna?
    Życie wśród klakierow jest dobre?

Dlaczego zbędna? Otóż rzeczowa krytyka jest cenna i potrzebna. Jednak krytykować trzeba umieć. Ja rozróżniam merytoryczną krytkę od obrażania czy innego hejtu.
    Czy mam rozumieć, że dla Ciebie nie ma różnicy?

Wróć do maila wyżej, gdzie wkleiłem slajd. Pomyśl, czy to zdanie nie mogłobyć napisane inaczej? Krytyka a obrażanie publiczne kogoś, bez żadnego powodu to dla mnie dwie kompletne różne rzeczy.
    KarizmoGSM

Poziom 25  
    U nas w Polsce jest tak od dziesiątek lat że więcej jest tych co KRYTYKUJĄ niż tych co robią cokolwiek i narażają się na tą krytykę i oczywiście wszyscy wiedzą co jest łatwiejsze. Macie tyle doświadczenia ? to chce pooglądać wasza robotę przez 3 dni to dopiero się sami dowiedzie ile błędów popełniacie. Puenta i nie ma o dalej drążyć tematu
    karolark
    Poziom 41  
    Oczywiście że taki tekst jest poniżej krytyki 🤔 (slajd)
    Ale też takie osoby jak "lysy" żyja w otoczeniu klakierów i giną krytyczne opinie czy to jest dobre?
  • TermopastyTermopasty
    Tommy82
    Poziom 40  
    @KarizmoGSM
    Nikt nie twierdzi że jest nieomylny, natomiast to pewien youtuber robi z siebie znawce którym nie jest. Dla tego tak źle znosi krytykę. Bo wie że najgorsze co go może spotkać to jak się ludzie połapią.
    W filmiku rzuconym przez @sosarek w bardzo grzeczny i kulturalny sposób działalność została ładnie miedzy wierszami podsumowana.
    sosarek

Poziom 43  
    Tommy82 napisał:
    ikt nie twierdzi że jest nieomylny, natomiast to pewien youtuber robi z siebie znawce którym nie jest. Dla tego tak źle znosi krytykę. Bo wie że najgorsze co go może spotkać to jak się ludzie połapią.

Wybił się na innych Yputuberach, wystarczy obejrzeć jego pierwsze samodzielne produkcje, vlogi itp. gdzie sprasza ludzi którzy już zdążyli zaistnieć i nakręcał przez to publikę. Teraz jakoś tych akcji brakuje, ciekawe dlaczego?
    Tommy82 napisał:
    W filmiku rzuconym przez @sosarek w bardzo grzeczny i kulturalny sposób działalność została ładnie miedzy wierszami podsumowana.

Zgadza się, dlatego o tym wspomniałem.
    sanfran
    Poziom 39  
    Panowie, podniecacie się łysym jak nie przymierzając moja szwagierka jakąś Rodzynek i Prawądowksą, ktokolwiek to jest.
    miroslaw wielki
    Poziom 28  
    Ja nie ufam łysym całkiem. A tych z tatuażem nie biorę na serio. I wyszła kumulacja w tym przypadku.
    karolark
    Poziom 41  
    miroslaw wielki napisał:
    Ja nie ufam łysym całkiem. A tych z tatuażem nie biorę na serio. I wyszła kumulacja w tym przypadku.

Łysy i z kitą to jest kumulacja 🤔
    pitool
    Poziom 31  
    Ale nie ma się co dziwić że gość o rzadkich włosach ma taką oglądalność,jak w telewizje serwują jakieś wymiociny typu trudne sprawy,zdrady i inny tego typu chłam czyli popyt na to musi być bo ten cały kanał nie odbiega merytorycznie za bardzo od tych telewizyjnych mózgotrzepów.
    sanfran
    Poziom 39  
    Myślałem, że Edd China rozwinie się ze swoim kanałem gdy zakończył współpracę z Mike'm w Wheelers Dealers.
    To dzięki temu programowi dowiedziałem się, że samochód "spawać każdy może, trochę lepiej lub trochę gorzej".
    miroslaw wielki
    Poziom 28  
    Biedactwo się żali.
    https://youtu.be/P3MlNMwShSA
    Czyżby zaczął błagać o litość do swoich wyznawców?
    bestboy21
    Poziom 39  
    miroslaw wielki napisał:
    Biedactwo się żali.
    https://youtu.be/P3MlNMwShSA
    Czyżby zaczął błagać o litość do swoich wyznawców?

A tam gadasz, będzie mniej klientów i więcej plejsingu :lol:
    ^ToM^
    Poziom 37  
    sosarek napisał:
    Czekam aż założy Patronite i zacznie zbierać hajs...

No dobrze, ale po co na to czekasz? Przecież to jest bez znaczenia. Niech sobie założy. Cóż nas to może obchodzić - nic! Sam też sobie możesz założyć i nikogo szczególnie nie będzie to interesowało.
    miroslaw wielki
    Poziom 28  
    Jego podejście do branży mechaników to totalne chamstwo. A w ostatnich wypocinach na youtubie jak go obesr..i z tą honda to olaboga świętego bo zły montaż. To jest obrzydliwy hipokryta który robi krzywde innym ciężko pracującym ludziom. Ale Youtube żywi się takim czymś. Ppwinien zbankrutować i tyle w temacie. Jest obrzydliwy z wyglądu i charakteru ten człowiek. Osobiście mialem kontakt z takim czymś. Konfabulacje i szczucie. Ale jak sie postawiłem że nawet papieru w kasie fiskalnej nie potrafili wymienić medrcy to szybko się lizanie du..y uruchomiło.
    E8600
    Poziom 38  
    "Wszystko ma swoje wady zalety."
    Kanał M4K także ma dobre strony gdyż dotarł do szerszego grona kompletnych ignorantów technicznych.
    YT od dawna jest wielką platformą marketingową gdzie twórca chcący zarabiać w tym serwisie ma coraz mniej do powiedzenia.
    Z internetu trzeba umieć korzystać a nie bezmyślnie klikać w to co nam serwują algorytmy.

Temat wyjaśniony. Yotuberzy mieli "współudział" w oszustwie.
    Ciekawe czy w obecnej sytuacji epidemiologicznej czeka ich jakaś odpowiedzialność karna?

Link