Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Lenovo y700 Dziwne zachowanie klawiatury

posetive2909 04 Sty 2020 23:45 132 0
    posetive2909
    Poziom 1  
    Witam
    Nagle najczesciej w czasie grania, ale tez w desktopie w czasie surfowania po necie klawiatura zaczyna mi reagowac tak jakbym trzymal wcisniety SHIFT, CTRL lub ALT nonstop, mimo iz ich wcale nie naciskam. Czyli dajmy dla przykladu pisze sobie takiego posta jak ten i nagle ni z tego ni z owego w nowej linijce zamiast zamierzonego tekstu wpisywanego przeze mnie wlasnie na klawiaturze wyskakuja mi rozne okienka, wlaczaja sie ukryte funkcje windowsa (dostepne dopiero przy odpowiednich kombinacjach klawiszy). W czasie grania WSADem nagle zamiast poruszania moja postacia gra mi sie minimalizuje, albo wlacza sie tryb okienkowy zamiast full screen, normalnie cuda nie z tej ziemi - czesto nie nawet pisac tekstu.
    Zrobiłem reinstal windowsa 10 i nie pomogło mało tego w trakcie akualizacji systemowych owa przypadłość miała miejsce własnie. Co ciekawe temat znika zazwyczaj po kilku minutach.
    Windows 10 orginalny pobrany z oficialnej strony
    Korzystam z klawiatury zewnetrznej Corsair K70 ale kalwiatura wbudowana w laptopie cierpi na ta sama przypadłosć
    ponadto :
    Geforce GTX 960M
    I5 6300HQ
    32gb ramu 2133hz Corsair
    ssd sata goodram ird 2 gen. 512gb
    ssd m2 adata SX8200pro

Dyski zostaly spr w ropznych programach i działąja bez problemu, w biosie wszystko jest wykryte i śmiga. kupiłem program Kerish Doctor 2020 nie wykrywa nic szczególnego. Temperatury podzespołow wzorcowe. Dodam ze przypadlosc uswiadczylem po instalacji nowego systemu kiedy dokupiłem dyski ssd i wymienilem stary dysk hdd