Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Czy elektronika zastąpi pokazy pirotechniczne? 2000 UAV w powietrzu.

TechEkspert 08 Sty 2020 13:39 2541 36
    Pan.Kropa
    Poziom 21  
    tomek122 napisał:
    Wiec nie nakrecajmy sie, że psy sie boją... boja sie bo ich właściciele
    Może nie tyle właściciele się boją tylko są nakręcani w tym kierunku przez media. Mnie to w ogóle dziwi że zwierzęta od huku grzmotów burzowych jeszcze nie wygineły. Świat po prostu durnieje i stwarza sobie sztuczne problemy.
    Użytkownik usunął konto
    Poziom 1  
    funak
    Poziom 23  
    TechEkspert napisał:
    @funak czy chciałbyś wrzucić krótki materiał z testów M8P do artykułów? To byłaby ciekawa sprawa.

W sumie tak, ale musiałbym dokupić dodatkową sztukę, bo korzystałem z komercyjnej infrastruktury stacji, zaś tu fajnie by było wykorzystać swoją infrastrukturę. Może by się udało w lutym coś nakreślić.
    Ghanzi
    Poziom 11  
    Nic nie zastąpi sztucznych ogni. Żaden laser czy dron. Ile razy w roku jest burza? 20 razy? Trwa albo parę minut albo z godzinę, też jest głośno i błyska, nawet głosniej niż w Sylwestra. U nas same zakazy i nakazy,i wszyscy tobie powiedzą co dla ciebie najlepsze i tego od ciebie wymagają. A twoje zdanie nie jest ważne. Dopóki będę żył to będę strzelał w Sylwestra z ogni sztucznych ile wlezie :)
    vodiczka
    Poziom 43  
    Ghanzi napisał:
    Nic nie zastąpi sztucznych ogni. Żaden laser czy dron.
    To kwestia tradycji, która może ewoluować. Nie wiem jak jest w innych rejonach kraju ale pięćdziesiąt lat temu w wielkanocny poranek budziły mnie huki petard a teraz cisza.
    Ghanzi
    Poziom 11  
    Niestety ale wystarczy zakaz strzelania z petard i sprzedaży i po każdej tradycji, jaka by ona nie była. Ogólnie to same zakazy i nakazy są u nas, więc w krótce można i tego się spodziewać. Tym bardziej jak medialny bełkot w tv i nagonka na to jest.
    TechEkspert
    Redaktor
    funak napisał:
    TechEkspert napisał:
    @funak czy chciałbyś wrzucić krótki materiał z testów M8P do artykułów? To byłaby ciekawa sprawa.

W sumie tak, ale musiałbym dokupić dodatkową sztukę, bo korzystałem z komercyjnej infrastruktury stacji, zaś tu fajnie by było wykorzystać swoją infrastrukturę. Może by się udało w lutym coś nakreślić.

@funak jak się uda to super będzie poczytać o praktycznych eksperymentach z GPS wysokiej dokładności z odbiornikiem ruchomym i stacją bazową.
    Można otrzymać symboliczny gadżet po umieszczeniu materiału: https://www.elektroda.pl/rtvforum/viewtopic.php?p=18389040#18389040 kartę SD 64GB. Nie wiem czy w lutym będą dostępne, ale będziesz mógł zapytać @gulson