Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Elektroda.pl
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Kamera cofania w Peugeot 307

05 Sty 2020 14:57 291 8
  • Poziom 3  
    Witam, mam pytanie - podłączyłem kamerę cofania w Peugeot 307 i gdy włączam wsteczny bieg jest niby dobrze, na wyświetlaczu wszystko dobrze diody LED się palą, ale jak włączam 1 bieg też się palą, czy tak musi być w tym samochodzie? Pozdrawiam

Dodano po 23 [minuty]:

Pomoże ktoś czy te diody LED w kamerze cofania w Peugeot 307 muszą się palić nawet gdy jadę do przodu.
  • Poziom 3  
    Podłączyłem do żarówki wstecznego plusa co mnie ciekawi że jak robię wsteczny to prąd jest a jak biorę na jedynkę to prądu nie ma a ledy nadal się palą

Dodano po 2 [minuty]:

Podłączyłem do żarówki wstecznego plusa co mnie ciekawi że jak robię wsteczny to prąd jest a jak biorę na jedynkę to prądu nie ma a ledy nadal się palą
  • Poziom 3  
    A może być to że kamera jest pszykrecona bezpośrednio do klapy bez uszczelki i robi zwarcie
  • Poziom 3  
    Na wyświetlaczu wszystko dobrze pokazuje mi jak włączę wsteczny tylko te diody LED czemu się palą jak jadę do przodu ja już nie wiem jak je podłączyć

Dodano po 45 [sekundy]:

Na wyświetlaczu wszystko dobrze pokazuje mi jak włączę wsteczny tylko te diody LED czemu się palą jak jadę do przodu ja już nie wiem jak je podłączyć
  • Specjalista grupy V.A.G.
    Pewnie BSI sprawdza żarówki wstecznego i przez to jest tam jakieś napięcie.
    Możesz zasilić przekaźnik (85 - plus, 86 - minus) z żarówki wstecznego i wtedy dopiero plusa z żarówki dać na przekaźnik (30) a z przekaźnika (87) do kamery (lub dać plusa z innego miejsca na przekaźnik).
    Numery w nawiasach (30, 87, 85, 86) to nr nóżek na przekaźniku.
  • Poziom 3  
    Właśnie jak włączę jedynkę to prądu tam niema a ledy nadal się palą