Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Candy CDP 1DS39B - Woda pod zmywarką

05 Sty 2020 21:30 159 5
  • Poziom 5  
    Witam
    Mam problem, mianowicie. Wczoraj włączylem program w tej zmywarce na 59 minut. Minelo 19 i wywaliło mi bezbożnik i pojawila sie woda pod zmywarka. Nie włączyłem jej ponownie, bo sie boje że będzie to samo. Ktoś mi podpowie co może być nie tak z nią? Pozdrawiam
  • Specjalista AGD
    Zmywarka ma wyciek i trzeba znaleźć gdzie.
  • Poziom 5  
    Czyli bez serwisu sie nie obejdzie? :(
  • Specjalista AGD
    Isherwood03 napisał:
    Nie włączyłem jej ponownie, bo sie boje że będzie to samo.

I dobrze, bo zwarcia nie są sprzymierzeńcem elektroniki, zwłaszcza te spowodowane przez wodę

Isherwood03 napisał:
    Czyli bez serwisu sie nie obejdzie? :(

Zalezy od umiejętności, jeśli nie czujesz mechaniki to lepiej to zlecić, serwis nie kosztuje milionów, a naprawa będzie zrobiona fachowo. Samemu przy braku wiedzy i umiejętności można nabroić, nie jeden na tym forum tak kombinował, że zabił urządzenie i skończyło się kupowaniem nowego.
    Jeśli czujesz mechanike, to trzeba urządzenie rozebrać i szukać punktu wycieku.
  • Poziom 5  
    Bo to chyba nie jest normalne żeby zmywarka "puściła" wodę? Bo gdy zabrakło prądu to woda powinna byc w zmywarce, a nie pod nią. Dobrze myśle? :)
  • Specjalista AGD
    Isherwood03 napisał:
    Bo to chyba nie jest normalne żeby zmywarka "puściła" wodę? Bo gdy zabrakło prądu to woda powinna byc w zmywarce, a nie pod nią. Dobrze myśle? :)

Tu masz odpowiedź

zhudomel napisał:
    Zmywarka ma wyciek i trzeba znaleźć gdzie.