Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Search our partners

Find the latest content on electronic components. Datasheets.com
Elektroda.pl
IGE-XAOIGE-XAO
Please add exception to AdBlock for elektroda.pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

TECHNIK ELEKTRYK 2021 (E24)/EE.05/EE.26

adimen100 22 Jun 2020 13:38 63201 452
    bodzio507
    Level 30  
    MAgulono wrote:
    Mnie zastanawia na co wgl komus ten egzamin?! nigdzie one nie sa wymagane przeciez

Niektórym się przydaje.
    Znam osoby, które zdają go tylko po to żeby mieć papier.
  • IGE-XAOIGE-XAO
    MAgulono
    Level 2  
    Ja po skonczeniu technikum skladalem cv do wielu firm i to nie jakis malych i w zadnej mnie nie zapytano czy posiadam jakies smieszny egzamin.Jesli na rozmowie pokazesz ze sie znasz na czyms to na pewno nikt nie bedzie wybrzydzal przez jakis egzamin xd
    Jedyne papiery jakie musisz miec to ze ukonczyles to technikum i matura.
  • IGE-XAOIGE-XAO
    bodzio507
    Level 30  
    A ja znam wiele osób, którzy pracowali w zawodzie, są dobrzy w tym co robią i szli na egzamin żeby mieć papier.
    Poza tym wiele osób zdaje egzamin w technikum i mogą do niego podejść lub nie.
    xAdiXx
    Level 9  
    Ja napisalem, ze przeciazenie i wymiana zabezpieczenia nadpradowego na wieksze, np S301B25... No coz :D Prad wyszedl 18,2
    Jedynie co to w przedmiotach potrzebnych nie napisalem przewodów i oprawki zarowki i teraz bym sie drugi raz zastanowil
    poldek1992
    Level 10  
    Uzupełnienie dobrze tabelek i prawie wszystkie usterki dobrze opisane dadzą wynik pozytywny? Nie napisałem jakie zabezpieczenie trzeba dać tylko ze z większą nastawa prądową zaliczą?
    xAdiXx
    Level 9  
    Czekac trzeba na kryteria oceniania, ale raczej tak :)
    poldek1992
    Level 10  
    No oby :p kiedy się pojawiają kryteria oceniania tak mniej więcej?
    Brykiecik
    Level 12  
    Ciężko powiedzieć, może to być kilka dni, miesiąc lub nawet kilka miesięcy. Ale wydaje mi sie że powinni trochę spiąć du*sko i się sprężyć (w końcu nie jeden z nas może tych papierów potrzebować do aplikacji w sprawie pracy).
    poldek1992
    Level 10  
    Na papier i tak trzeba czekać do konca sierpnia le fajnie by juz mniej więcej wiedzieć prędzej jak poszło mniej więcej. Zycze powodzenia! Jutro jeszcze teoria;)
    bodzio507
    Level 30  
    poldek1992 wrote:
    kiedy się pojawiają kryteria oceniania tak mniej więcej?

Kryteria się pojawiają po wynikach.
    Może wcześniej jakieś przecieki będą.
    ricchiemateo
    Level 7  
    Ja na razie odpowiedzi nie dostałem od dyrektora ani byłego wychowawcy
    Brykiecik
    Level 12  
    Są wyniki ja już dostałem na stronkę oke Jaworzno trzeba się zalogować. Udało się 🙂
    t0m3k22
    Level 8  
    Witam wie ktoś może czego można się spodziewać na e24 prakt. ?
    adimen100
    Level 5  
    Powiem tak albo sterowanie albo instalacje elektryczne. Myśle ze jak będziesz wiedział jak działa stycznik przekaźnik jak działa wyłącznik różnicowoprądowy to zdasz :)
    Dawansor
    Level 1  
    Pisze ktoś teorie 12 stycznia o 12:00? Możliwe jakieś przecieki na godzinę 14?
    EnergetycznyLaik
    Level 4  
    adimen100 wrote:
    Powiem tak albo sterowanie albo instalacje elektryczne. Myśle ze jak będziesz wiedział jak działa stycznik przekaźnik jak działa wyłącznik różnicowoprądowy to zdasz :)

Z jednej strony może i zda.
    Ja wiedziałem co to stycznik i prekaźnik, ale oblali mnie, bo nie napisałem w narzędziach do wymiany usterki "komplet wkrętaków" ale napisałem "Wkrętak płaski oraz wkrętak krzyżowy" .

Odpowiedzi mi nie zaliczyli i wyszło 74 %. odwołanie nie pomogło ...
    adimen100
    Level 5  
    EnergetycznyLaik wrote:
    adimen100 wrote:

Z jednej strony może i zda.
    Ja wiedziałem co to stycznik i prekaźnik, ale oblali mnie, bo nie napisałem w narzędziach do wymiany usterki "komplet wkrętaków" ale napisałem "Wkrętak płaski oraz wkrętak krzyżowy" .

Odpowiedzi mi nie zaliczyli i wyszło 74 %. odwołanie nie pomogło ...

Podpowiem ci...
    Ja wpisałem wszystkie możliwe narzędzia + chyba 3 mierniki i miałem 100% na egzaminie za złe odpowiedzi niema punktów ujemnych!
    EnergetycznyLaik
    Level 4  
    adimen100 wrote:

Podpowiem ci...
    Ja wpisałem wszystkie możliwe narzędzia + chyba 3 mierniki i miałem 100% na egzaminie za złe odpowiedzi niema punktów ujemnych!

No tak, ale chodzi mi o samo nazewnictwo . Skoro wymieniłem dwa wkrętaki (różne) to można to zaliczyć już jako komplet wkrętaków...
    Ale dzięki za radę :) postaram się jej użyć jutro rano ;)
    adimen100
    Level 5  
    Code:
    EnergetycznyLaik wrote:
    adimen100 wrote:

Podpowiem ci...

No tak, ale chodzi mi o samo nazewnictwo . Skoro wymieniłem dwa wkrętaki (różne) to można to zaliczyć już jako komplet wkrętaków...
    Ale dzięki za radę :) postaram się jej użyć jutro rano ;)

Wiesz ale jak w karcie odpowiedzi były Komplet wkrętaków to już niema punktów :D lepiej wypisać więcej niż za mało :D
    Powodzenia ! :D ja pisałem 2 razy tez za pierwszym razem wszystko dokładnie bo też myślałem ze mi punkty odejmą ale za drugim wypisałem więcej i cyk 100% :D
    EnergetycznyLaik
    Level 4  
    Wie ktoś, kiedy będą dostępne arkusze z egzaminu praktycznego E.24 ? i na jakiej stronie ?
    dawide1233
    Level 8  
    Siemka ma ktoś może jakieś przecięcie do ee26 z teori. Praktyczny mam już za sobą. Fajni by było mieć info do 13:30 😉
    adimen100
    Level 5  
    E24 teoria jest według mnie cięższa niż praktyka :D
    dawide1233
    Level 8  
    Akurat na ee26 spodziewałem się silnika i był 😉. Tylko walanie teraz nie wiem co będzie na teori 🙁.
    konter96
    Level 5  
    Witam. Kiedy można spodziewać się odpowiedzi do egzaminu teoretycznego E.24? (12.01.2021.)