Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Search our partners

Find the latest content on electronic components. Datasheets.com
Elektroda.pl
Please add exception to AdBlock for elektroda.pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

lenovo IdeaTab K3011w Tablet PC hasło

Kuba. Pc 06 Jan 2020 14:13 675 0
    Kuba. Pc
    Level 2  
    Witam
    Mam problem z tabletem lenovo IdeaTab K3011w Tablet PC Windows 8 kupiłem go jakiś czas temu w UK i tak leżał aż do dnia dzisiejszego. Problem jest taki, że moja dziewczyna zapomniała hasła do użytkownika. Znam sposoby typu "zapomniałem hasła włóż płytę instalacyjna win i napraw" - lecz jest to tablet który ma tylko wejście micro USB (kupiłem przejściówkę micro na USB która niby obsługuje transmisje danych zrobiłem bootowalnego pendriva (ustawiłem w biosie USB HDD na on) i niestety nie odpala. Posiadam tez do niego orgi klawiaturę z wejściami USB lecz też nie startuje instalacji win. Dopiero podczas wpisywania błędnego hasła wybiorę opcje resetuj hasło bez pendriva wyskakuje (Brak stacji dysków) z pendrive wchodzi w kreator resetowania hasła lecz po wyborze dysku nie przechodzi dalej z uwagi na brak odpowiedniego dysku. Opcje typu podmiana klawiszy trwałych na bios jest nie możliwa z uwagi na brak możliwości otworzenia konsoli. Wiem że trochę to pogmatwane ale może zna ktoś jakaś opcje albo program dzięki któremu złamie to hasło.

z góry dziękuje za pomoc.