Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Please add exception to AdBlock for elektroda.pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

Creative Inspire T6060 - Poszukuję przewodowego pilota bądź schematu do niego

Miray 06 Jan 2020 21:20 1125 3
 • #1
  Miray
  Level 7  
  Mam stary wzmacniacz audio Creative Inspire T6060, do którego niestety potrzebny jest specjalny pilot żeby móc normalnie podłączyć do niego muzykę (gdyż mam tylko w laptopie wyjście słuchawkowe, nie tak jak w płytach głównych).
  Szukam więc takiego pilota albo schematu jak go zrobić, gdyż sądząc po ilości pinów ( na jednym ze zdjęć) to coś więcej niż 2 potencjometry na krzyż i gniazdo. Pozostałe elementy typu zasilacz (transformator) i głośniki mam.
  Creative Inspire T6060 - Poszukuję przewodowego pilota bądź schematu do niego Creative Inspire T6060 - Poszukuję przewodowego pilota bądź schematu do niego Creative Inspire T6060 - Poszukuję przewodowego pilota bądź schematu do niego Creative Inspire T6060 - Poszukuję przewodowego pilota bądź schematu do niego
 • #3
  Miray
  Level 7  
  @bratHanki Nie rozumiem tej części gdzie jest potencjometr 50k z zestykiem normalnie otwartym. Poza tym jaki to ma być potencjometr? Liniowy czy logarytmiczny?
 • #4
  bratHanki
  Level 32  
  Ten potencjometr włącza całe ustrojstwo. Do regulacji głośności zwykle są używane potencjometry logarytmiczne. Wszystkie te piloty są do siebie podobne niezależnie od modelu. Wpisz w G. T6060, T3030 czy jakiekolwiek inne Txxxx i poszukaj w grafice m w obrazach, nie wiem jak masz to opisane w swojej szukajce.