Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Search our partners

Find the latest content on electronic components. Datasheets.com
Elektroda.pl
Please add exception to AdBlock for elektroda.pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

Moduł CI z obsługą LAN/WIFI posiadający klienta cccam bądz oscam

medork 08 Jan 2020 10:01 3633 1
    medork
    Level 10  
    Witam.
    Po zmianie tv (LG OLED55b9PLA) mam dostęp do gniazda CI. Chciałbym w nie wpiąć moduł jak w temacie, czyli z możliwością połączenia z internetem oraz z obsługą protokołu cccam bądź oscam. Przekopawszy wstępnie internet, znalazłem informację że takowe moduły istnieją, są to Diablo wifi albo Matrix air. Niestety to właściwie wszystko co udało mi się znaleźć. Jedni twierdzą że działa przyzwoicie, inni że się to wiesza okropnie, jeszcze inni że nie działa w ogóle... Co forum to inne informacje, co forum to starsze wątki...
    Więc - czy ktoś wie może jak to rzeczywiście działa? Jeśli tak - może ktoś ma do odsprzedania takowy moduł? Jak taki moduł można programować/edytować dane? Bądź wie o innym rozwiązaniu które działało by bezpośrednio w TV a spełniało moje kryteria (sieć +ccam / oscam)?
    Ostatecznie zakupię po prostu tuner, pewno zgemma bądź podobne. Chciałbym jednak uniknąć kolejnego urządzenia, pilota, kabli...
    Dotychczas używałem PC z kartą satelitarną SkyStar HD jednakże chciałbym wywalić z salonu wszystko oprócz TV, amplitunera i kolumn.
    Dziękuję za wszekie możliwe informacje, sugestie.
    Pozdrawiam
    P.
    Ethernet jednoparowy (SPE) - rozwiązania w przemyśle. Szkolenie 29.09.2021r. g. 11.00 Zarejestruj się za darmo
    ucy7400
    Level 21  
    medork wrote:
    Ostatecznie zakupię po prostu tuner,

I przy tym pozostań.:D