Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Elektroda.pl
Play InternetPlay Internet
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Podłączenia chińskiego radia ze sterowaniem z kierownicy

08 Sty 2020 23:07 1764 2
  • Poziom 2  
    Witam, przeszukałem pół internetu wypytałem kilku "elektronikow samochodowych" jak podłączyć chiński tablet ( radio navi kamera cofania) żebym mógł obsługiwać je z kierownicy. Tablet z androidem 6 4 din. Chińczyk twierdził że w ustawieniach tab. Trzeba to ustawić ale żadnej instrukcji ani zdjęć nie dostałem. Sam tego tab. Nie podłączałem ze względu na to że połowa plastików itp została by na wycieraczce a koleś co mi to zakładał twierdzi że jest potrzebny jakiś moduł komfortu jest coś w tym prawdy czy po prostu wyciąganie siana z kieszeni? Błagam pomóżcie bo żona mi 2 miesiąc piszczy...
    Auto kia ceed 2
  • Play InternetPlay Internet
  • Poziom 39  
    HeadHunter101 napisał:
    jak podłaczyć chiński tablet ( radio navi kamera cofania)

Fajnie by było wiedzieć jak to coś przynajmniej wygląda czy masz instrukcje naklejoną z rozpiską rocznik samochodu zdjęcia WYRAŹNE wtyków wychodzących z wiązki nikt nie jest jasnowidzem. Dodatkowo jakie oryginalne radio model było zamontowane itp.
    HeadHunter101 napisał:
    4 din

A nie czasem 2 DIN ?
    HeadHunter101 napisał:
    twierdzi że jest potrzebny jakis moduł komfortu

tego typu moduł jest w samochodzie fabrycznie zapewne chodzi o układ współdziałający z tym modułem.
    Kupując radio z androidem trzeba zwracać uwagę na to aby tego typu sprzęt był kompatybilny z marka modelem i rocznikiem posiadanego samochodu.
  • Poziom 2  
    Jutro wstawie info jakie fab bylo i jakie jest teraz. Masz racje 2 din radio mialo byc kompatybilne z autem feedbacki ogladalem i wszystko gra