Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Elektroda.pl
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Brother vs Epson urządzenie wielofunkcyjne

09 Sty 2020 00:02 213 1
  • Poziom 1  
    Witajcie
    Przyszedł czas bym w końcu wymienił swoją starą drukarkę... Siedzę od kilku dni i przeglądam. Chciałbym kupić urządzenie wielofunkcyjne atramentowe kolorowe, którym będę mógł drukować papiery, ale i zdjęcia.
    Wymagania to:
    -Automatyczne skanowanie
    - automatyczny druk dwustronny
    -wifi
    -obsługa papieru fotograficznego.
    -dolewane tusze
    -dobrej jakości druk, umożliwiający wydruk zdjęć na papierze foto.

Po długich poszukiwaniach wytypowałem dwa urządzenia:

Epson EcoTank ITS L6170
    Brother InkBenefit Plus MFC-T910DW
    (Porównywałem na xcom)

I nurtuje mnie pytania:
    1. Czy brother obsłuży papier fotograficzny? Znalazłem że tylni podajnik obsługuje papier do 300g, tylko czy tylni podajnik zapewni mi równy druk?
    2. Który z tych modeli bardziej się opłaca pod względem szybkości druku, jakości druku, jakości wykonania? Którym wydrukuje lepszej jakości zdjęcia?
  • Poziom 20  
    damian1290 napisał:
    Witajcie
    1. Czy brother obsłuży papier fotograficzny? Znalazłem że tylni podajnik obsługuje papier do 300g, tylko czy tylni podajnik zapewni mi równy druk?
    2. Który z tych modeli bardziej się opłaca pod względem szybkości druku, jakości druku, jakości wykonania? Którym wydrukuje lepszej jakości zdjęcia?

1. Jak nieodpowiednio włożysz papier do szuflady to i z tej Ci może wydrukować z ukosa. ;) wiadomo że podajnik tylny nie jest idealny ale kilka stron i zobaczysz, że da się ułożyć kartkę odpowiednio.

2. Jakość wydruku porównywalna/koszty ekploatacji również. Ja jako zwolennik Brothera, wybrałbym tą maszynę.