Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Please add exception to AdBlock for elektroda.pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

Renault Clio III 5d 2008r - Zablokowane drzwi tylne lewe

akmaster 10 Jan 2020 12:58 2391 3
    akmaster
    Level 2  
    Dzień dobry

Proszę Was o pomoc w następującej sprawie.

W moim Clio III 2008r zablokowały się drzwi tylne. Zamek nie reaguje na sygnały z centralnego zamka. Dodatkowo wcześniej zablokowałem drzwi manualnie kontrolą rodzicielską. Efekt jest taki, że nie reaguje na nic. Z wewnątrz, ani z zewnątrz zamek nie reaguje. Jest jakieś awaryjne rozblokowanie? Ewentualnie czy można jakoś zniszczyć ten zamek bez rozwalania drzwi?
    akmaster
    Level 2  
    Podawałem z zewnątrz już zasilanie 12V i ciągnąłem za klamki, ale ani drgnie. Normalnie impuls odblokowuje blokadę rodzicielską na innych drzwiach. Sądzę, że w tych zepsutych drzwiach blokada nie wraca. Dlatego żadne traktowanie prądem tego nie odblokuje. Szarpanie za klamkę i uderzanie w drzwi też nic nie dało. Nie zależy mi na tym zamku, kupię drugi więc mogę go zniszczyć tylko nie wiem w jaki sposób to zrobić, aby operacja zakończyła się sukcesem. Podstawa to nie wymieniać drzwi bo to już większe koszty i więcej zachodu.
    megapage
    Level 5  
    przez interface diagnostyczny można próbować odblokować zamki. Jedź do kogoś kto robi komputerową diagnostykę. Od razu sprawdzi Ci błędy.[/table]