Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Search our partners

Find the latest content on electronic components. Datasheets.com
Please add exception to AdBlock for elektroda.pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

Renault Master III - can clip kodowanie nowych wtrysków

sikor 12 Jan 2020 18:59 3591 10
Bosch
    sikor
    Level 19  
    Witam wymieniam własnie na Parkingu wtryski w masterze 3 2.3 165 km po awarii Pompy CR.
    Po wymianie muszę je zakodować czy dam radę odpalić i dojechać do Polski?

Mam do dyspozycji Clipa (chiński clon) Dam radę nim zakodować wtryski ?
  • Bosch
    sikor
    Level 19  
    Dziękuję ci bardzo po już jestem podłamany tydzień robię samochód ma Parkingu i boję się co przyniesie kolejny dzień :(
    Bez kodowania wtrysków spokojnie dojadę 1200km bez ryzyka że coś się uszkodzi ?
  • Bosch
    uveone
    Level 11  
    Nie zakodujes i nawet nie próbuj bo bardziej popsujes naucz je jak maja działać Chińczyk da radę
    sikor
    Level 19  
    uveone wrote:
    Nie zakodujes i nawet nie próbuj bo bardziej popsujes naucz je jak maja działać Chińczyk da radę

Możesz troszkę jaśniej Proszę :)
    sikor
    Level 19  
    Panowie czym grozi nie ustawienie pompy CR na blokadzie +/- 1 ząbek w lewo lub prawo na wałku.
    pp_pablo
    Level 25  
    Przecież nie ustawia się pompy w tym silniku (2.3). Pompa napędzana jest z wałka rozrządu (wydechowego).
    sikor
    Level 19  
    Oj kolego ustawia się trzpieniem odkręcając śrubę z tyłu głowicy. W 2.3 150 na pompie boscha się nie ustawiało.Silnik jak jest z osprzętem dostęp do śruby kłopotliwy dla tego odpuściłem i ustawiłem na oko .

michalhaba
    Level 2  
    sikor wrote:
    Oj kolego ustawia się trzpieniem odkręcając śrubę z tyłu głowicy. W 2.3 150 na pompie boscha się nie ustawiało.Silnik jak jest z osprzętem dostęp do śruby kłopotliwy dla tego odpuściłem i ustawiłem na oko .

I jak dałeś radę na tym parkingu?
    Ustawiales pompę na blokadzie?
    genek1000
    Level 35  
    Oj. Panie moderatorze .
    Trzeba trochę poczytać na temat pomp jedno-sekcyjnych BOSCH CP4.1 a potem pisać .
    Nie ma czujnika obrotów ale ustawienie jet ważne z powodu tętnień ciśnienia paliwa . I zauważalne jest złe ustawienie . Twarda praca silnika .