Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Please add exception to AdBlock for elektroda.pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

RENAULT MASTER III MOVANO III tachograf demontaż

Axmoto123 12 Jan 2020 21:11 2565 19
Texa Poland
    Axmoto123
    Level 5  
    Witam, czy może ktoś demontował tachograf z Mastera 2013 ? CLIP juz chyba sobie z tym nie radzi, proszę o podpowiedz.
  • Texa Poland
    oktik
    Level 14  
    Trzeba go wyprogramować z wyposażenia auta.
    Grzebanie w konfigu.
    Axmoto123
    Level 5  
    nie ma szans ...Jakim sprzętem
  • Texa Poland
    oktik
    Level 14  
    CLIP + Reprog.
    Podejrzewam, że DDT4All, Renolink albo AVDI też ogarnie
    Axmoto123
    Level 5  
    CLIP tylko Master II, w III nie ma zadnych opcji..
    oktik
    Level 14  
    To tylko potwierdza, że nie potrafisz wykorzystać potencjału CLIP'a. To, że nie ma opcji wyłącz, nie oznacza, że CLIPem tego nie zrobisz. Mówię Ci, że trzeba pogrzebać w konfigu auta.
    Axmoto123
    Level 5  
    ok, będziemy patrzeć. Tylko może nie wiesz ze na liczniku głównym nie ma stanu KM całości, tylko licznik dzienny i ponoc tu jest problem, nikt od napraw tacho nie chciał sie podjąć w okolicy
    oktik
    Level 14  
    Wygląda na grzebane w liczniku.
    Axmoto123
    Level 5  
    coś Kolego nie znasz tematu....
    jaro804
    Level 1  
    Mam ten sam problem, auto kupione z Holandii, master wywrotka, 2017r Motor 2.3 165 KM dmc było powyżej 3.5t plus racji itd , ja w DE zarejestrowałem go do 3.5t ale problem z ogranicznikiem prędkości do 90Km/h. pozostał. Bujam się 90Km/h ale to mordega. Service w DE powiedział że muszę samochód zostawić i nie wiedzą ile to będzie kosztować. Jak ktoś mam pomysł na to, proszę piszcie
    sk700
    Level 31  
    W masterze 3 speed limit to bajka, clip czy autel ogarnia bez problemu.
    Axmoto123
    Level 5  
    sk700 wrote:
    W masterze 3 speed limit to bajka, clip czy autel ogarnia bez problemu.
    piotr.
    Level 13  
    Tak jak kolega mówił, troszkę sprytu i clip to ogarnie
    Axmoto123
    Level 5  
    Panowie spryciarze a co zrobicie jak w liczniku w 2015 Master nie ma w ogóle KM ?
    piotr.
    Level 13  
    Zmienisz konfigurację a przebieg się ukaże.
    tomek2
    Level 15  
    witam mam Renault Mastera III 2011r popsuł się tachograf i brak przebiegu w liczniku jak to ogarnąć bo z poziomu Clipa nie widzę możliwości czy coś trzeba zmienić w eeprom licznika czy UCH
    Wawrzyniec
    Level 37  
    tomek2 wrote:
    popsuł się tachograf i brak przebiegu w liczniku jak to ogarnąć
    Prosta sprawa. Jeżeli był tachograf to znaczy że był taki wymóg. W takiej sytuacji najlepiej to ogarnie każdy serwis tacho poprzez jego wymianę na sprawny.
    Jamrug
    Level 16  
    W UCH trzeba pogmerać żeby pokazywał stan km.
    kewink
    Level 1  
    Panowie, mam movano z 2003r jak jest w końcu z tym przebiegiem na zegarach? Mam tachograf i tam tylko wyświetla przebieg całkowity, na zegarach tylko wyświetla dzienny przebieg. Przeglądu gość nie chciał zrobić przez to że nie ma przebiegu na zegarach, powiedział licznik nowy kupić.
    sprimerr
    Level 15  
    2003 trzeba licznik wyjąc żeby zmienił konfiguracje w uch i praniem będzie działał