Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

[Rozwiązano] Navitel r300 GPS motion detection nie działa

13 Sty 2020 12:20 84 1
  • Poziom 2  
    Witam.
    Krótko i na temat.
    3 dni temu kupiłem wideorejetrator Navitel r300 GPS. Podczas jazdy w pewnym momencie przestał zapisywać filmy by potem pod domem kontynuować zapis. Dodatkowo motion detection kliknąłem wł a po ponownym uruchomieniu urządzenia widniał jako wyłączony.
    Dzisiaj pojechałem do media Markt aby zareklamować. Dali mi nowy.
    W nowym również motion detection klikam włącz a po chwili jest wyłączony.
    Poziom ochrony dałem na wysoki.
    I teraz próbowałem mocniej trzasnąć drzwiami na wyłączonym zapłonie to owszem się włącza na chwilę i się wylacza. Gdy sprawdzam co się nagrał to sam wstrząs bez przyczyny "jak do tego doszło". Jak miałby tak nagrywać gdyby ktoś mi walnął na parkingu to nie wiem czy wogóle by coś nagrał.
    Natomiast gdy za innym podejściem trzasnalem drzwiami i pomachalem ręką przed kamerą to ręki nie rejestruje tylko sam wstrząs. Były momenty kiedy trzasnięcia drzwiami nie zapisał.

Dodam, że znajomy ma 3 letniego navitela starszego bez GPS i jemu na g sensorze (motion detection) rejestruje strzał oraz jak do tego doszło chwilę przed.

Być może drzwi to nie to samo co strzał innym autem. Ale poprostu nie chciałbym aby mi się to w razie czego nie nagrało tak jak trzasnięcie drzwi podczas próby.
    Koleś w media markt mówił że w ustawieniach trzeba włączyć zapętlanie. Nic nie ma takiego
  • Poziom 2  
    Wszystko zapisuje teraz. Tamten model musiał być wadliwy.