Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Kinect 2.0 konsola xbox one s - Witam kinect miga włącza się i wyłącza co chwilę

13 Sty 2020 21:07 57 2
  • Poziom 2  
    Witam jak wyżej napisałem kinect 2.0 na x box one działa na pc dziala po przerób e kabel 3.0 usb AB zasilacz 12v 3A i sprawdzany na innym 12v 1.5 A niestety na x box one s miga ciemny obraz nic nie wyświetla włącza się i wyłącza zamówiłem adapter z Chin bo już niemam siły co robić może z konsola jest problem jest to nowa konsola kupiona w grudniu proszę o pomoc
    Reserowalem do fabrycznych i Reserowalem 10 sekund niedaje nic
  • Poziom 30  
    Kabel USB 3.0 musi być bardzo dobrej jakości, nie najtańszy badziew z Allegro. Jeśli na Xbox One i na PC działa poprawnie.
    Miałem takie przypadki ze Kinect nie działał na kablu dłuższym niż 1,5m niezależnie od jakości wykonania kabla. Na oryginalnym kablu działał z Xbox One bez problemów, a z modelem S nie chciał, działał z nim tylko przez oryginalny adapter od M$.
    Zasilacz musi mieć minimum 2,5A wydajności prądowej.
  • Poziom 2  
    Niepomyslalem o tym mam kabel usb 3.0 i podłączona przejściówkę 3.0 usb A usb B może faktycznie tu jest problem kupię kabel bezpośredni i sprawdzę dam znać co i jak mam zasilacz 12V 3 A więc jest ok dam znać co i jak.
    Tak na marginesie jak pierwszy raz podłączyłem obraz się pojawił kamera się uruchomiła ale włączal się i wylaczal po 3 razie kamera przestała się włączać i jest tak do teraz podkreślam na pc jest ok. Dziękuję za pomoc.