Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Kuchnia gazowo-elektryczna szer. 50 cm z ustawieniem temperatury na wyświetlaczu

13 Sty 2020 23:10 72 1
  • Poziom 2  
    Od dłuższego czasu szukam kuchni jw. dowolnej marki, która na wyświetlaczu elektronicznym umożliwia ustawianie temperatury piekarnika, albo ją tylko na nim pokazuje. Kuchnię będzie obsługiwać osoba niepełnosprawna i ta opcja nie tylko ułatwi obsługę, ale i zmniejszy możliwość pomyłki.
    Dotychczas uzyskałem odpowiedzi negatywne od Amiki i Beko. Inni producenci nie podają adresów mailowych, albo w ogóle ignorują zapytanie. Sprzedawcy nie mają takich danych. Stąd moja prośba o pomoc w tej sprawie.
    Pozdrawiam Locja
  • Poziom 35  
    Witam Niejednokrotnie za znanym portalu zaczynającym się na literę F można zakupić kuchnię gazowo- elektryczną właśnie z piekarnikiem elektrycznym ze wszystkimi zabezpieczeniami przeciw wypływowymi gazu w chwili zalania palnika.Kuchenka która spełnia twoje wymogi jest kuchnia z zabudowanym zegarem firmy Mastercook i taką ona ma nazwę.Po uruchomieniu piekarnika na wyświetlaczu ukazuje się najniższa temperatura z jaką pracuje piekarnik tj 180stopni i możesz ustawić na wyświetlaczu jaka ciebie temperatura interesuje i automatyka utrzymuje ustawioną temperaturę.Również możesz ustawić czas pracy piekarnika.Taka kuchnia w bardzo dobrym stanie to wydatek do 500zł.