Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Search our partners

Find the latest content on electronic components. Datasheets.com
Elektroda.pl
Please add exception to AdBlock for elektroda.pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

MSI A75A-G35 - Karta dĽwiękowa jest w systemie lecz brak dĽwięku

14 Jan 2020 00:47 255 6
  • Level 4  
    Witam, mój problem polega na tym, że nie ma dĽwięku z karty dĽwiękowej, mimo że wykrywa j± w systemie robiłem 3 przesiadki z 7 na 8 i z 8 na 10, lecz dalej brak efektów sterowniki były instalowane na różne sposoby jako administrator w trybie awaryjnym oraz bez internetu dostałem kartę od kolegi Creative Technology SB Live! Player 1024 Sound Card, która nie ma wsparcia na Windows 10 został zainstalowany kx project, który działa, ale brak dĽwięku z mikrofonu najlepiej byłoby, gdyby pomógł kto¶ z zintegrowan±, bo Creative ma i¶ć do innego komputera z Windowsem 7.
    Czy Twoje urz±dzenia IoT s± bezpieczne? [Webinar 22.06.2021, g.9.00]. Zarejestruj się za darmo
  • Level 1  
  • Moderator of Computers service
    kX Project domy¶lnie zamienia funkcje wyj¶ć przednich i tylnych. Je¶li masz wł±czon± opcję stereo to sprawdzaj na gnieĽdzie dla gło¶ników tylnych (czarnym), czy jest audio. Na gnieĽdzie gło¶ników przednich jest domy¶lnie cisza (chyba, że się to zmieni w ustawieniach, ale był jaki¶ powód, że zamieniono funkcje tych dwóch gniazd).
  • Level 4  
    Tomequ123 wrote:
    _Anonymous_ wrote:
    robiłem 3 przesiadki z 7 na 8 i z 8 na 10 lecz dalej brak efektów sterowniki były instalowane na różne sposoby jako administrator w trybie awaryjnym oraz bez internetu

Więc prawdopodobnie jest uszkodzona.
    Na Linux live cd również nie ma dĽwięku?

Sprawdziłem na linux i wykrywa tylko digital audio i nie działa
  • Computers FAQ editor
    Z podł±czonym jakim¶ wyj¶ciem tak wykrywa? Czy na Windowsie w panelu od karty wykrywa podł±czanie urz±dzeń do wyj¶ć przednich/tylnych?

kX zamienia bo jak pamiętam w SB live na wyj¶ciach surround były mniejsze szumy niż na wyj¶ciu słuchawkowym/na gło¶niki przednie. A mikrofon na live/audigy jak pamiętam nie działa na systemach 64-bit.
  • Level 4  
    Działa mi tylko jedno wej¶cie nie wiem czemu wykrywa mi również to kartę jako ct4832 a jest to ct4830

Dodano po 25 [minuty]:

A przednie Panel Przedni nie reaguje w żaden sposób MSI A75A-G35 - Karta dĽwiękowa jest w systemie lecz brak dĽwięku MSI A75A-G35 - Karta dĽwiękowa jest w systemie lecz brak dĽwięku
  • Level 4  
    Może jest jaka¶ instrukcja która wyja¶nia do kx DSP