Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Ładowanie w silnikach małolitrażowych

feelthedrill30 14 Sty 2020 06:50 108 4
    feelthedrill30
    Poziom 3  
    Cześć,
    Szukam silnika malolitrazowego (do 900 ccm, 27 KM), ale zależy mi na jakimś ładowaniu/wytwarzaniu prądu, żeby można było podłączyć jakieś oświetlenie Led. I tutaj pytanie, znalazłem dwa silniki,

jeden ma Prądnice 12V 20A,
    A drugi ma cewke 260 W 21 ah,

Mógłby mi ktoś wyjaśnić różnicę? Zarówno w sposobie działania jak i w ilości prądu i możliwości jego wykorzystania, Dziękuję bardzo z góry.
    DriverMSG
    Admin grupy komputery
    feelthedrill30 napisał:
    zależy mi na jakimś ładowaniu/wytwarzaniu prądu, żeby można było podłączyć jakieś oświetlenie Led
    Oświetlenie Led można podłączyć do każdego silnika z prądnicą/alternatorem. Więc określ się dokładnie, co szukasz i w jakim celu.
    feelthedrill30 napisał:
    znalazłem dwa silniki,

jeden ma Prądnice 12V 20A,
    A drugi ma cewke 260 W 21 ah,
    No i co tu tłumaczyć? Oba parametry nie są ze sobą powiązane i oba mogą występować w jednym silniku.
    feelthedrill30
    Poziom 3  
    Czasami wydaje mi się, że ludzie nie czytają postów, a mimo to próbują odpowiedzieć.

Pytasz co szukam i w jakim celu: napisałem, Szukam silnika z ladowanirm. W jakim celu: żeby podłączyć oświetlenie Led.

Jeden silnik ma cewke, drugi ma Prądnice. Te urządzenia działają inaczej, zapytałem jaką jest różnica - to odpowiedź na twoje pytanie co tutaj tłumaczyć.

Przeczytales w ogóle mój post?