Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

[Rozwiązano] Kamerka WiFi. Telefon Samsung i udostępniane internetu

14 Sty 2020 09:21 153 2
  • Poziom 8  
    Witam mam problem kupiłem kamerkę m

• Poziom 43  
    Masz tam taki papierek z obrazkami - to INSTRUKCJA więc może zajrzyj do niej bo póki co prócz wstawienia zdjęć nie podałeś jakichkolwiek przydatnych informacji, choćby modelu itd.
  • Poziom 37  
    kowal114 napisał:
    Witam mam problem kupiłem kamerkę na allegro na WiFi i udostępniam internet z tel samsung na drugim tel łączę się z siecią i widzę co dzieci robią w drugim pokoju. Ale problem się zaczyna jak wychodzę z domu bo zasięg mi ucieka i koniec podglądu jak można na odległość oglądać na tej kamerę np co dzieci robią jak jestem w pracy??? Będę wdzięczny za pomoc. [Rozwiązano] Kamerka WiFi. Telefon Samsung i udostępniane internetu
    [Rozwiązano] Kamerka WiFi. Telefon Samsung i udostępniane internetu

Najprostsza metoda to kazać kamerce wysyłać obraz nie do telefonu tylko na serwer pośredniczący producenta. Wtedy czy będziesz w domu pod WiFi czy w pracy pod internetem komórkowym będziesz się łączył z serwerem producenta i odbierał obraz.

Jeśli kamerka ma taką opcję (instrukcja!) to w tym celu musisz skofigurować kamerkę żeby to właśnie robiła. Jeśli jest do tego apka to gdzieś powinny być ku temu opcję. Więcej trudno powiedzieć.