Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Telewizor Philips 47PFL7108K - załącza się sam, z opóźnieniem.

14 Sty 2020 11:28 111 4
  • Poziom 8  
    Witam, mam problem z telewizorem Philips 47PFL7108K/12. Po podłączeniu zasilania sprzęt nie uruchamia się z pilota oraz z przycisku zasilania. Załącza się sam po 30 sekundach. Ekran robi się różowy na 10s i telewizor wyłącza się. Ten objaw ciągle powtarza się. Sprawdziłem zasilacz jest sprawny. Natomiast po wymontowanie płyty głównej widzę, że ktoś już w niej mieszal. Przesyłam zdjęcia.
    Telewizor Philips 47PFL7108K - załącza się sam, z opóźnieniem. Telewizor Philips 47PFL7108K - załącza się sam, z opóźnieniem. Telewizor Philips 47PFL7108K - załącza się sam, z opóźnieniem. Telewizor Philips 47PFL7108K - załącza się sam, z opóźnieniem. Telewizor Philips 47PFL7108K - załącza się sam, z opóźnieniem. Telewizor Philips 47PFL7108K - załącza się sam, z opóźnieniem. Telewizor Philips 47PFL7108K - załącza się sam, z opóźnieniem. Telewizor Philips 47PFL7108K - załącza się sam, z opóźnieniem.
  • Poziom 24  
    A wcześniej TV działał poprawnie z tą płytą główną. ?
  • Poziom 8  
    Tak działał poprawnie. Prawdopodobnie teraz usterka wystąpiła po skokach napięcia w sieci elektrycznej. Tak twierdzi użytkownik telewizora.
  • Poziom 23  
    W tych tv były awaryjne płyty główne ( tak mi się przypomniało patrząc na zdjęcia).
  • Poziom 8  
    Macie na to jakieś rozwiązanie? Może inny model płyty?