Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Podłączenie Solo 7c do tv samsung

14 Sty 2020 14:49 114 6
  • Poziom 2  
    Witam.
    Liczę na wyrozumiałość jeśli taki temat juz był ale nie znalazłam nic co by pasowało do mojego "problemu" a jestem kompletnie zielona w temacie kabli i podlączania sprzętu. Mam tv Samsung UE40J5200 z takimi wejściami Podłączenie Solo 7c do tv samsung
    podłączony do dekodera vectry i chciałabym podłączyć do niego Microlaby solo 7c. Próbowałam podłączyc je kablem cinch- cinch bezpośrednio z tv (oczywiście zmieniając w ustawieniach tv głośnik) , bez rezultatu. Tak samo skończylo się podłączenie je tym samym kablem do dekodera.
    Na pewno robie cos zle, tylko pytanie co? Czy używam odpowiednich kabli?
    Wybaczcie mi mój brak ogarnięcia 😉
  • Poziom 16  
    @kinolx
    Czy to są wszystkie złącza na tv ? Sprawę rozwiązało by wyjście słuchawkowe w tv, ale czy jest w tym modelu ?
  • Poziom 23  
    "Konwerter DAC SPDIF 2xcinch 192kHz/24bit słuchawki" na alledrogo masz taką aukcje,podłączasz do telewizora kablem optycznym i masz wyjście na chinche do swoich głośników.
  • Poziom 42  
    Wg specyfikacji ten telewizor powinien mieć wyjście słuchawkowe. Także, w zasadzie wystarczyłby przewód mini-jack stereo -> 2xCINCH.
    Autorka tematu wybierze, które rozwiązanie przypadnie do gustu.
  • Poziom 23  
    przeglądając dane tech. w jednych pisało że ma w innych że nie ma.
  • Poziom 42  
    bajdu napisał:
    przeglądając dane tech. w jednych pisało że ma w innych że nie ma.

No cóż, autorka tematu będzie sama musiała przeprowadzić wizję lokalną.
    Znalezienie gniazda z symbolem słuchawek nie wydaje się skomplikowanym zadaniem.
  • Poziom 2  
    Obejrzałam tv centymetr po centymetrze i wygląda na to ze nie ma wejscia słuchawkowego. :/ Czyli zostaje opcja z konwerterem. Jestem mega wdzięczna za wszystkie odpowiedzi. ;)