Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Jaki wózek narzędziowy kupić? Jakie wy macie w swoich warsztatach?

14 Sty 2020 17:17 183 5
  • Poziom 3  
    Witam jak w temacie narzędzi w garażu przybywa i przydało by się coś co wprowadzi trochę porządku i przyspieszy znajdowanie potrzebnych kluczy itp.
    Rozglądam się za pustym wózkiem na narzędzia najlepiej żeby miał 7-8 szuflad niż 5. :D Z wózków jakiej firmy wy korzystacie w pracy, u siebie na warsztacie? Proszę nie piszcie mi że jest Google itp. wiem o tym i przeglądałem 2 znane portale aukcyjne. Nawet używane oglądałem i zorientowałem się mniej więcej w cenach stąd moje pytanie o jakość poszczególnych firm. :)
  • Poziom 40  
    Do warsztatu elektronicznego?
    Jeżeli tam to raczej zainwestuj w organizery i dobre szafki
  • Poziom 5  
    karolark napisał:
    I narzędzia ma sobie tam powsadzać? :lol: Może ma prawdziwy warsztat, a nie kącik elektroniczny za szafą...

@BartekMaProblem Jaki budżet?
  • Poziom 40  
    3000ksi napisał:
    karolark napisał:
    I narzędzia ma sobie tam powsadzać ? :lol: Może ma prawdziwy warsztat, anie kącik elektroniczny za szafą...

Po moim warsztacie możesz jeżdzić swobodnie na rowerze a wózka nie mam bo jest zbędny - mówimy o elektronice.
  • Poziom 5  
    karolark napisał:
    mówimy o elektronice.
    Chyba tylko ty mówisz i może tobie zbędny, bo autor pyta o wózek na narzędzia. Pozwól mu dokonywać własnych wyborów.......
  • Poziom 19  
    W taki dział to go moderator wrzucił. Co do wózka ja używam KING TONY, ale razem z wyposażeniem, 10 szuflad i 327 elem. bardzo poręczny i do grupy VW masz wszystko (może po za blokadami) mam też 5 szuflad WURTH, ale zdekompletowaną. Jeśli chodzi ci o sam wózek to nie ma znaczenia bo i tak tacek dedykowanych pod klucze nie będzie, można samemu dorobić, a trzymanie kluczy luzem w szufladach mija się z celem. To lepiej klucze na ścianie bądź na tablicy i do tego stolik na kółkach z półkami