Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

[Rozwiązano] Mikroskop OPTICON Bionic MAX - Brak sterownika

14 Sty 2020 17:26 222 2
  • Poziom 2  
    Cześć wszystkim,
    Poszukuję sterownika do okularu Opticon MD10 który jest częścią całego zestawu OPTICON Bionic MAX. System Win 10 rozpoznaje urządzenie jako CIF Single Chip z takim ID:
    USB\VID_093A&PID_2468&REV_0100
    USB\VID_093A&PID_2468
    Automatyczne wyszukiwanie nic nie daje, w sieci też nic nie znalazłem. Instalowałem inne programy do zarządzanie obrazem który jest przesyłany ale żaden nie widzi kamerki. W instrukcji tego mikroskopu piszą o Teco_3_8_out60.exe, który jest plikiem wykonalnym z samymi driverami. Może ktoś posiada taki zestaw i płytę z plikami konfiguracyjnymi. Z góry dzięki za pomoc i zainteresowanie.
    Linki do podglądu:
    teleskop.pl/product-pol-1152190831-Mikroskop-OPTICON-Bionic-MAX .html - cały zestaw
    archiwum.allegro.pl/oferta/okular-cyfrowy-kamera-usb-opticon-i6958470098 .html- sam okular
  • Poziom 2  
    Dostałem wiadomość od dobrego człowieka z punktu dystrybucji takich sprzętów i załączam działający sterownik pod ten okular. Dzięki sosarek za zaangażowanie i pomoc niestety w załączonym linku nie znalazłem nic co by pasowało. Można uznać temat za rozwiązany.