Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Pomysł na zagospodarowanie skrzyń

25 Wrz 2005 12:38 843 3
  • Poziom 19  
    Mam kolumny takie jak na zdjęciu i chcę zrobić coś sensownego z nich niedużym kosztem.
    Kolumny mają wymiary: szer - 50cm, głęb - 30cm, wyso - około 140cm. W tej chwili są w konfiguracji 4drożnej.
    Głośniki widać że są słabe więc nie będę sie o nich rozpisywał. Dodam że otwory są pod głośniki 12 cali.
    W tej chwili mam 4 sztuki GDS 30/30 z tymże 2szt 4Ω i 2szt 8Ω.
    Myślałem zeby rozciąć je na pół (w tej chwili źle sie transportują a mam Forda Sierrę), nadstawki na 2 szt GDS 4 i 8Ω równolegle i do tego 4 gwizdki z stx.
    Plus do tego suby na 2xstx GDN 12cali estradowe. Z tym że na suby będzie za mało litrażu, około 40l na głośnik.
    Co Wy na to, może macie jakieś inne pomysły? Chciałbym wykorzystać te skrzynie, dostałem je za free i są wykonane ze sklejki 15mm.
    Pozdrawiam i czekam na refleksje. Może jest jakiś chętny na kupno skrzyń? Mogę sprzedać bez głośników.
    Darmowe szkolenie: Ethernet w przemyśle dziś i jutro. Zarejestruj się za darmo.
  • Poziom 17  
    Witam.

hmmm.... tak czyje, ze grasz na jakichs imprezach lub cos w tym stylu. Musisz sie okreslic czy chcesz to zrobic na dyskoteke, do domu lub po prostu sprzedac. Pomyslow jest wiele ale... napisz wiecej. pzdr. wmr
  • Spec od akustyki
    ja bym zrobil 4 pojedyncze nadstawki takie po ok 40L jak masz suby a nawet mniej
  • Poziom 19  
    Generalnie kolumny na jakieś imprezki nie duże, szczególnie wystąpienia itp ale także do jakiś podkładów muzycznych. Najchętniej bym je sprzedał ale nie mam zbycia. W tej chwili skołowałem sobie płytę meblową za free więc pomysł odejdzie na razie na półkę a z posiadanych gds-ów zrobię nowe nadstawki.
    :arrow:toadi kolumny na górze mają otwory na 4 gwizdki, myślałem żeby zrobić nadstawki 4 gwizdki i 2 gds-y.