Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Gra nie wykrywa kierownicy

14 Sty 2020 21:06 135 6
  • Poziom 2  
    Dobry wieczór wszystkim.
    Bardzo prosiłbym o pomoc w rozwiązaniu problemu,otóż kopiłem kierownice Logitech g920 niestety nie działa.
    Gdy podłączam ja do komputera to kierownica wykonuje obroty w lewo i w prawo i wygląda tak jakby się skalibrowała,w menadżerze urządzeń system ja widzi jako kontroler Xbox,natomiast gdy odpalam grę Ets 2 to niestety gra nie widzi kierownicy,nie ma opcji żeby wybrać kierownicę. Próbowałem wszystkie dostępne wejścia USB jakie mam w komputerze,lecz z takim samym efektem, dodam jeszcze z dioda na kierownicy się świeci. zainstalowałem także Logitech profiler ale niestety nie można go uruchomić bo najprawdopodobniej program także nie widzi kierownicy.
    Posiadam system Win 10 64 bit
    pamięć ram 16GB
    Napisałem do pomocy technicznej Logitecha no ale nie wiadomo kiedy odpiszą wiec zawracam się z ogromną prośba do Was,może mieliście podobny problem i ktoś mógłby mi pomoc za co z góry dziękuje.
  • Poziom 14  
    Funkcja "Steam Controller" - zmień ustawienia dla domyślnych kontrolerów:

- Wejdź w tryb Big Picture na Steamie.
    - Biblioteka, znajdź ETS2.
    - Kliknij "Zarządzaj grą" po lewej stronie.
    - Kliknij "Opcje kontrolera".
    - Ustaw "Użyj konfigurację Steam dla kontrolerów innych niż kontrolery Steam" - "Globalne ustawienia (brak)".
  • Poziom 2  
    Niestety dochodzę zaledwie do biblioteki z gra ale nie wiem gdzie po prawej mam wybrać opcje kontrolera
  • Poziom 14  
    wklejasz ctrl+v w szarą ramkę, uprzednio button "dodaj obrazek"
    P.S - idę spać, może jutro pomogę