Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Please add exception to AdBlock for elektroda.pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

[Solved] Gra nie wykrywa kierownicy

dino_66 14 Jan 2020 21:06 19179 8
    dino_66
    Level 4  
    Dobry wieczór wszystkim.
    Bardzo prosiłbym o pomoc w rozwiązaniu problemu,otóż kopiłem kierownice Logitech g920 niestety nie działa.
    Gdy podłączam ja do komputera to kierownica wykonuje obroty w lewo i w prawo i wygląda tak jakby się skalibrowała,w menadżerze urządzeń system ja widzi jako kontroler Xbox,natomiast gdy odpalam grę Ets 2 to niestety gra nie widzi kierownicy,nie ma opcji żeby wybrać kierownicę. Próbowałem wszystkie dostępne wejścia USB jakie mam w komputerze,lecz z takim samym efektem, dodam jeszcze z dioda na kierownicy się świeci. zainstalowałem także Logitech profiler ale niestety nie można go uruchomić bo najprawdopodobniej program także nie widzi kierownicy.
    Posiadam system Win 10 64 bit
    pamięć ram 16GB
    Napisałem do pomocy technicznej Logitecha no ale nie wiadomo kiedy odpiszą wiec zawracam się z ogromną prośba do Was,może mieliście podobny problem i ktoś mógłby mi pomoc za co z góry dziękuje.
    wesmar
    Level 22  
    Funkcja "Steam Controller" - zmień ustawienia dla domyślnych kontrolerów:

- Wejdź w tryb Big Picture na Steamie.
    - Biblioteka, znajdź ETS2.
    - Kliknij "Zarządzaj grą" po lewej stronie.
    - Kliknij "Opcje kontrolera".
    - Ustaw "Użyj konfigurację Steam dla kontrolerów innych niż kontrolery Steam" - "Globalne ustawienia (brak)".
    dino_66
    Level 4  
    Niestety dochodzę zaledwie do biblioteki z gra ale nie wiem gdzie po prawej mam wybrać opcje kontrolera
    wesmar
    Level 22  
    Spokojnie znajdziesz.

Gra nie wykrywa kierownicy
    wesmar
    Level 22  
    wklejasz ctrl+v w szarą ramkę, uprzednio button "dodaj obrazek"
    P.S - idę spać, może jutro pomogę
    dino_66
    Level 4  
    Dzień dobry,chciałbym wrócić do tematu z kierownica,otóż tamtą kierownicę odesłałem i w zamian przysłano mi inna niby sprawna,piszę niby ponieważ jak się okazuje problem z tą nowa kierownica jest identyczny jak z tą poprzednią, Czy ktoś z Was szanowni forumowicze mógłby mi powiedzieć co jest nie tak ? Nie mam pomysłów co dalej robić, Napisałem dziś znów do tego serwisu ze kierownica nie działa no i będę czekał na odpowiedz ale w międzyczasie możne ktoś coś z Was wymyśli gdzie leży problem.
    Gra nie wykrywa kierownicy Gra nie wykrywa kierownicy Gra nie wykrywa kierownicy
    plan2020
    Level 1  
    Mam taki sam problem z kierownicą tylko w mundrunner nie wykrywa kierownicy tylko pada i klawiaturę , natomiast ETS I ATS wszystko działa wspaniale. Próbowałem zastosować wszystkich zmian i ulepszeń wyczytanych na forum i od znajomych niestety nic. Problem wystąpił po zmianie kierownicy mam obecnie ferrari 458 italia. Może mundrunner nie jest przystosowany do tej kierownicy.Czy miał ktoś podobny przypadek czy jest jakaś inna przyczyna bo nie wiem co dalej. Dzięki Pozdrawiam .
    dino_66
    Level 4  
    Kierownica sprzedana