Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Szafy RackSzafy Rack
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Listwa zasilająca rack 32a 250v 8000w za ile sprzedać?

15 Sty 2020 04:55 195 2
  • Poziom 8  
    Witam szanownych użytkowników elektrody ,mam pytanko chciałbym sprzedać dwie listwy są one nowe w pudełkach ,niestety za bardzo nie mogę znaleźć w necie listwy o podobnych parametrach w celu zweryfikowania ceny, więc może ktoś mi podpowie za jaką kwotę mogę wystawic jedną taką listwę na allegro zeby cena nie byla zbyt wysoka pozdrawiam i z góry dziękuję za odpowiedź Listwa zasilająca rack 32a 250v 8000w za ile sprzedać? Listwa zasilająca rack 32a 250v 8000w za ile sprzedać? Listwa zasilająca rack 32a 250v 8000w za ile sprzedać? Listwa zasilająca rack 32a 250v 8000w za ile sprzedać?
  • Szafy RackSzafy Rack
  • Poziom 26  
    Wystaw za tyle, za ile uważasz za stosowne. Dasz niską cenę- pójdzie szybko. Generalnie, chyba rzadko kupuje się na Allegro takie rzeczy. Wg mnie towar mało chodliwy. Wystaw też na Elektrodzie w "Bazar". Może szybciej znajdziesz klienta wśród użytkowników.
    Ja przedłużacze kupuje po max 5 PLN na giełdzie i większość wykonana lepiej niż sklepowe. Te co kupuję są z demobilu. Ale nie twierdzę, że na giełdzie są porządne. Jest też sporo szajsu. Trzeba szukać i patrzeć.
  • Szafy RackSzafy Rack