Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Delikatne przeróbki obudów / case mod

15 Sty 2020 17:30 288 7
  • Poziom 4  
    Witam, chcemy wystartować z przeróbkami obudów ale takimi delikatnymi nie ingerując w ich poprawne działanie ani oryginalną konstrukcję, ale zmianę oryginalnego czasami oklepanego motywu, gdzie nawet tania obudowa miała by swój urok, co o tym sądzicie?

Tu macie kilka projektów i paneli w 3D (dodałem załącznik w postaci notatnika z linkami do tych projektów (nie mogę jeszcze wstawiać linków))

Przykładowe obudowy i panele:
    Delikatne przeróbki obudów / case mod Delikatne przeróbki obudów / case mod Delikatne przeróbki obudów / case mod Delikatne przeróbki obudów / case mod Delikatne przeróbki obudów / case mod Delikatne przeróbki obudów / case mod Delikatne przeróbki obudów / case mod Delikatne przeróbki obudów / case mod Delikatne przeróbki obudów / case mod Delikatne przeróbki obudów / case mod Delikatne przeróbki obudów / case mod Delikatne przeróbki obudów / case mod Delikatne przeróbki obudów / case mod Delikatne przeróbki obudów / case mod Delikatne przeróbki obudów / case mod Delikatne przeróbki obudów / case mod Delikatne przeróbki obudów / case mod Delikatne przeróbki obudów / case mod Delikatne przeróbki obudów / case mod Delikatne przeróbki obudów / case mod
  • Poziom 43  
    Większość ładnych.
    Jeśli ceny nie będą kosmiczne, a wykonanie solidne to sądzę, że odbiorców na pewno znajdziecie. Coraz więcej jest osób, którym zależy na wyglądzie obudowy - głównie młodzież i osoby do 30 roku życia, choć starsi też się znajdą.
  • Poziom 4  
    Czym wycinałeś napis "Danger Radioactive"? A tak to piękne.
  • Poziom 4  
    ... tu przychodzi z pomocą ploter :D
  • Poziom 4  
    CustomRatCase napisał:

Czym polecasz wyciąć (jak nie mam plotera) kwadrat w obudowie?
  • Poziom 4  
    karolark napisał:
    Mimo żem sporo starszy podobają mi się 🤔
    Oczywiście kwestia ceny - możesz pisać widełki?

proste oklejenie obudowy tzw. "wrap" oklejanie od 50 zł
    modyfikacje z użyciem malowanych paneli akrylowych od 100 zł
    wszystko zależy od tego jak skomplikowana jest modyfikacja

Dodano po 13 [minuty]:

[quote="_mam_komputer_"]
    CustomRatCase napisał:

a czym polecasz wyciąć(jak nie mam ploteru) kwadrat w obudowie?[/quote

Do obróbki metalowych paneli wykorzystujemy frezarkę CNC , ręczna obróbka pozostawia wiele do życzenia ,
    nie polecamy. Niektórzy tną to "Dremelem " ale niszczy on powłokę i pozostawia nierówną krawędź cięcia .