Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Blaupunkt PALMA CD86 podświetlenie :>

mihu88 25 Wrz 2005 13:32 2724 11
  • #1 25 Wrz 2005 13:32
    mihu88
    Poziom 10  

Witam zamontowałem takie radyjko no i jest mały problem mianowicie radio po wyłaczeniu przyciskiem PWR cały czas swieci. Czy mozna to jakoś wyłączyć ?? Nie mam instrukcji obsługi wiec stąd moje pytanko
    Z góry dziex za odpowiedz
    pozdrawiam

0 11
  • #2 26 Wrz 2005 03:27
    TYTUS...
    Poziom 32  

Jeżeli będzie można to w menu DSC.

0
  • #3 26 Wrz 2005 10:06
    mihu88
    Poziom 10  

TYTUS... napisał:
    Jeżeli będzie można to w menu DSC.

nie ma takiego przycisku jak DSC :/

0
  • #4 26 Wrz 2005 10:24
    TYTUS...
    Poziom 32  

Sprawdz dobrze czy masz dobrze podlączone np. czy jednen z plusów nie jest podłączony do wyjścia sterowania anteny bądz przewodu illumination.

0
  • #5 28 Wrz 2005 13:17
    djlj24
    Spec od car audio

To radio cały czas świeci po wyłączeniu bo wyświetla zegarek. Tak ma być, dlatego się albo zabiera panel albo podłącza po kluczyku.
    Swoją drogą to bardziej sony niż blaupunkt. I jedyne co jest w nim dobre to mechanizm CD. Reszta mizerniutka.

0
  • #6 28 Wrz 2005 14:14
    mihu88
    Poziom 10  

TYTUS... napisał:
    Sprawdz dobrze czy masz dobrze podlączone np. czy jednen z plusów nie jest podłączony do wyjścia sterowania anteny bądz przewodu illumination.

Chyba podłączyłem wszytsko OK z orginalnej kostki dołaczonaj do radia wychodza przewody:
    - czerwony z bezpiecznikiem (+)
    - czany (masa)
    - niebieski gruby (sterowanie anteną)
    - niebieski cienki (domyslam sie ze idzie na wzmacniacz 12V pojawia sie po właczeniu radia)
    - zielony ( od podtrzymania pamieci)

Dodano po 8 [minuty]:

djlj24 napisał:
    To radio cały czas świeci po wyłączeniu bo wyświetla zegarek. Tak ma być, dlatego się albo zabiera panel albo podłącza po kluczyku. Swoją drogą to bardziej sony niż blaupunkt. I jedyne co jest w nim dobre to mechanizm CD. Reszta mizerniutka.

No nic too skoro tak ma być to nie pozostaje nic innego jak przyzwyczaić sie do tegoo
    dziex
    Pozdrawiam

0
  • #7 19 Lip 2008 22:21
    macki
    Poziom 13  

A mnie po upadku siadło podświetlenie wyświetlacza, wiecie może gdzie się znajduje element za to odpowiedzialny ? Dodam, że podświetlenie przycisków działa (przy każdym jest dioda smd), a jakoś do wyświetlacza nie mogę nic znaleźć. Panel wygląda tak:
    Blaupunkt PALMA CD86 podświetlenie :>

0
  • #8 19 Lip 2008 22:46
    SlaweK
    Poziom 43  

Pewnie ten element znajduje się pod wyświetlaczem i nazywa się żarówką !

SławeK

0
  • #9 19 Lip 2008 22:54
    macki
    Poziom 13  

Dzięki za szybką odpowiedź. Wiem, że pytanie było idiotyczne ale myślałem, że może da się to zrobić bez wylutowania wyświetlacza.

0
  • #10 20 Lip 2008 08:23
    SlaweK
    Poziom 43  

Myślę że się da jak go dokładnie obejrzysz.

SławeK

0
  • #11 20 Lip 2008 09:54
    macki
    Poziom 13  

Istotnie, dało się. Jeszcze raz dziękuję.

0
  • #12 20 Lip 2008 10:20
    SlaweK
    Poziom 43  

Więc kolego nim znów coś wyskrobiesz to przyglądnij się bo zwykle okazuje się że zawracasz głowę niepotrzebnie, tracisz niepotrzebnie czas i nabijasz komuś kabzę...

SławeK

0
  Szukaj w 5mln produktów