Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
flexghzflexghz
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Jaką wybrać kamerę internetową na wyciąg narciarski?

15 Sty 2020 21:29 123 2
 • Poziom 3  
  Witam, temat może wydawać się tematem w stylu "let me google that for you", jednak tak nie jest, gdyż wymagania są ciut nietypowe.
  A więc, potrzebuję kamerę internetową, z zoomem optycznym przynajmniej 20x, obrotową. Musi być możliwość załączenia video feedu pod stronę internetową. (będzie używana jako kamera online na wyciąg narciarski). Zamysł jest taki, że kamera będzie zamontowana na górnej stacji wyciągu, będzie się obracać w jakimś zakresie, w pewnym miejscu podczas obrotu się przybliży, poczym powróci do pierwotnego zoomu i będzie się dalej obracać. Z tego powodu zależy mi żeby można było całkiem łatwo zaprogramować jej ruch.
  I teraz jest kwestia nr. dwa. Kamera byłaby zamontowana na górnej stacji wyciągu, a nie jest tam internet poprowadzony. Co teraz zrobić? Podłączyć kamerę do anteny kierunkowej wi-fi? Czy może router na kartę sim, i podłączyć kamerę do niego?
  Jaki najlepiej wybrać model kamery do tego?
 • flexghzflexghz
 • Poziom 3  
  Budżet? Do 4 tysięcy mniej więcej. Kąt? coś około 120 stopni. Większość tego na co ma kamera patrzeć jest praktycznie przed nią, i okazyjnie ma być zoom na pobliską górę.