Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

[Rozwiązano] Pralka Amica DAW7123LCB - klikanie przy wirowaniu

16 Sty 2020 16:09 210 9
  • Poziom 3  
    Witam.
    Kupiłam nowa pralkę Amica DAW 7123LCB. Po pierwszym praniu jak i po kolejnych próbach nie zależnie od obciążenia bębna słychać w pralce charakterystyczny dźwięk obijania się jakiejś kulki bądź śruby w środku. Dzieje się tak tylko przy rozpoczęciu i pracy końcowej wirowania. Próbowałam przy pustym bębnie ruszać nim do przodu do tyłu i obrać, ale w ten sposób tego nie słychać tylko przy rozpoczynaniu wirowania i kończeniu. Nie wiem co robić nowa pralka, a słychać ten niepokojący dźwięk. W załączniku dołączam nagranie dźwięku pralki.
    pralka.mp3 Download (943.15 kB)
  • Poziom 39  
    Raczej wygląda to na fabryczną niedoróbkę czyli na przykład przeciwwaga jest nie dokręcona itp. Warto jednak zakręcić dynamicznie bębnem dłonią oczywiście przy wyłączonym urządzeniu czy te odgłosy się pojawią.
  • Poziom 3  
    Właśnie tak zrobiłam i wtedy tego dźwięku nie słychać.
  • Poziom 39  
    I jeszcze zapomniałem zapytać czy blokady transportowe zostały usunięte zgodnie z instrukcją obsługi?
  • Poziom 3  
    Właśnie tak zrobiłam i wtedy tego dźwięku nie słychać.

Dodano po 1 [minuty]:

Myślę że tak
  • Poziom 3  
    Myślę że tak

Dodano po 1 [minuty]:

Próbowałam i wtedy tego nie słychać. To tylko słychać przy rozpoczynaniu i kończeniu wirowania.
  • Poziom 39  
    Pani wybaczy, ale w instrukcji obsługi jest opis usunięcia blokad transportowych i należy to wykonać zgodnie z opisem. Jeśli to zostało wykonane to pozostaje zgłosić sprzęt do serwisu gwarancyjnego o czym już wspomniał kolega @Chupacabra.
  • Poziom 3  
    Pralka oddana na gwarancje