Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Candy RapidO RO4 1274DXH5\1-S - Ponowna zmiana jezyka pralki

18 Sty 2020 09:09 369 9
  • Poziom 1  
    Witam
    Szukam instrukcji jak ponownie zmienic jezyk w pralce Candy Rapido RO4 1274DXH5\1-S . Pralka miala juz swoje pierwsze uruchomienie i został wybrany jezyk angielski jak to zmienić?
  • Poziom 3  
    Witam. Zakupiłem podobną pralke jak w tytule ale model: RO14104dxh5\1-s
    Chciałem ponownie zmienić język lecz procedura zawarta w instrukcji nie działa.

Jak zrobić reset aby ponownie wyświetlił się napis "Welcome" i można będzie ustawić inny język?

• Specjalista AGD
    Master2020 napisał:
    procedura zawarta w instrukcji nie działa

robiłeś to w/g tej instrukcji?
    Candy RapidO RO4 1274DXH5\1-S - Ponowna zmiana jezyka pralki
  • Poziom 3  
    Tak.
    Robiłem w ten sposób:
    Właczam pralke pod zasilanie, bębęn zamknięty, przekrecam pokrętło na WiFi, jednocześnie przycisk "pary" i "opóźnionego startu" przez 3 sekundy inic się nie dzieje.

Robiłem również:
    -przy pokrętle ustawionym na pranie
    -przy pokrętle ustawionym na "wyłącz"
    Różne już kombinację.

Pisałem już do Candy serwis, rozmawiałem i mówią to samo co w instrukcji.

Ja tylko bym chciał aby pralka "myślała" że została pierwszy raz włączona tak jak była przywieziona ze sklepu i włączona w tedy był napis "Welcome" i można było ustawić język przyciskając przycisk pary lub opóźnionego startu, ale niestety nie ten język został wybrany.

• Specjalista AGD
    Niepotrzebnie ustawiasz pokrętło na Wi-Fi (po podłączeniu urządzenia do sieci - chodzi o sieć 230V) pokrętło powinno być ustawione na pranie, odpalasz Start i przyciski PARY i OPÓŹNIONY START jednocześnie trzymasz przez około 3 sekundy musi nastąpić reset języka.
  • Poziom 3  
    Obojętne które pranie?
    Włączam pod zasilanie do gniazdka, przełączam pokrętło jeden raz w prawo, naciskam start (środkowy przycisk) i w tym momemcie słychać jak pralka chce pobierać wodę i naciskam 2 przyciski jednocześnie i nic.
  • Poziom 3  
    Usterka wyeliminowana.
    Okazało się że taśma dotykowa od przycisków nie była przyklejona na całej powierzchni.
    Usterka fabryczna.
  • Poziom 1  
    Witam i jak udało ci się to zdiagnozować? Też mam ten problem tak samo jak z funkcją bluetooth i wifi..
  • Poziom 3  
    Musisz odkręcić przedni panel. Najpierw górną pokrywe, potem wysuwasz boczne listwy.