Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Search our partners

Find the latest content on electronic components. Datasheets.com
Elektroda.pl
Please add exception to AdBlock for elektroda.pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

Dźwięki systemowe - słyszalne są przez innych ludzi.

19 Jan 2020 01:59 495 10
  • Level 4  
    Witam, jak w temacie. Nie wiem jak to opisać ale np. jeżeli słucham sobie czegoś na Spotify to mikrofon zamiast mojego głosu odtwarza Spotify a mojego głosu w ogóle nie słychać wspomnę o tym że przy nadsłuchiwaniu piszczy ktoś miał taki problem? Nie tylko Spotify się to tyczy, tyczy się to wszystkiego co robię nie ważne czy oglądam na YT czy dostaje powiadomienie na messenger, dźwięki wewnątrz komputera chyba także przenosi (miks stereo mam wyłączony). Jeżeli mógłby mi ktoś pomóc bardzo dziękuję! Płyta główna
    Posiadam Windowsa 10 Home wersja 1909.
  • Level 11  
    A mikrofon masz do dobrego gniazda podpięty?
  • Level 4  
    Tak do panelu przedniego wraz ze słuchawkami
  • Level 11  
    Może spróbuj w panelu tylnym, spotkałem się z przypadkiem kiedy przedni panel popiskiwał.
  • Level 4  

Niewiele to pomogło w zasadzie to słychać dalej szumy jak się podbije o kilkanaście decybeli aczkolwiek nie słychać już np. muzyki a głosu mojego w ogóle nie słychać.

Jak myślisz kupno nowego mikrofonu nie połączonego ze słuchawkami była by dobra, mogłoby to zapobiec problemowi?
    Link
    Link
    Link
    Jeżeli tak któryś z tych nadawał by się do polecenia? Nie chciałbym wydawać dużo pieniędzy na swój pierwszy mikrofon który nie jest na patyku.
  • Level 11  
    Co do mikrofonów z linków się nie wypowiem ale nie ma to znaczenia czy podepniesz osobny mikrofon czy ze słuchawkami bo ten ze słuchawkami i tak jest na osobnych przewodach. Może masz uszkodzony ten mikrofon? Ale tak napisałeś w pierwszym poście że nie do końca rozumiem Twój problem... Bo mikrofon nie odtwarza dźwięków tylko je zbiera, chyba że chodziło o to że masz na głośnikach coś puszczone a mikrofon to zbiera i robi się sprzężenie zwrotne. To w tym przypadku osobny dobrej jakości mikrofon mógłby coś zmienić ale to może niech się wypowie ktoś z większym doświadczeniem. Ale w drugim poście piszesz że mikrofon w ogóle nie zbiera dźwięków
  • Level 4  
    Ciężko jest coś takiego wytłumaczyć bo spotykam się z tym pierwszy raz. Odpalasz sobie Youtube'a nie i jak testuje np. Discordzie mikrofon to słychać szumy i piszczenie a mojego głosu nie słychać + do tego mikrofon tak jakby odtwarzał muzykę który inni słyszą. W załączniku daję nagranie z mikrofonu. Nie wiem jakby to powiedzieć jakby mikrofon zamiast mojego głosu odtwarzał wszystko co się dzieję w systemie.
  • Level 1  
  • Level 4  
    To brzmi jak mój problem wiesz może jak się go pozbyć?
  • Level 1  
  • Level 4  
    Kurde, a kupno mikrofonu innego mogła by pomóc?

Dodano po 1 [godziny] 12 [minuty]:

Jeszcze jedno pytanko zauważyłem że nie mam jednej zakładki tutaj "rozszerzeń" ktoś wie jak ją dodać? Dźwięki systemowe - słyszalne są przez innych ludzi.