Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Elektroda.pl
OptexOptex
Please add exception to AdBlock for elektroda.pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

BMW E60 2005r - BMW E60 30D Po Naparwie Navi CCC nie działa NAWIEW NA SZYBĘ

19 Jan 2020 16:18 825 10
  • Level 3  
    Witam
    Tak jak w temacie :
    BMW E60 30D Po Naparwie Navi CCC nie działa NAWIEW NA SZYBĘ

Została naprawiona nawigacja od BMW E60 30D po zamontowaniu jej z powrotem podpinam 3 Kable od KLIMATRONIKA i po podpięciu środkowego kabla ( załączam zdjęcie ) włączają się same wycieraczki, pokazuje błędy na navi - ogólnie wszystko świruje.
    Gdy nie podłączam tego kabla to wszystko jest okej ale nie działa sterowanie nawiewem - wieje tylko na nogi i twarz
    Nie można zmienić ustawień w NAWIGACJI bo od razu wracają na swoje miejsce .
    Czy problem może być w źle zakodowanej NAWIGACJI ??
    Proszę o pomoc :)

Pozdrawiam Wszystkich !!
  • OptexOptex
  • Level 27  
    a wtyczki to sie nie pozamieniały
  • Level 3  
    jakie wtyczki ?
    Wszystko podłączam dobrze . Bezpieczniki sprawdzone 100% teraz podłączyłem akumulator do ładowania bo wyczytałęm ze ponizej 12V odcina niektore pod zespoly
  • OptexOptex
  • Level 14  
    jak kolega wspomniał tam sa gdzieś takie same wtyczki małe które można zamienić. ja zamieniłam i nie działał bawiłem po wymianę dmuchawy i musiałem kupić jeża i też nie działało.
    okazało się że zamieniłem dwie wtyczki.
    pozdrawiam
  • Level 3  
    Koledzy ale które wtyczki ?
    Macie na myśli te od PANELU KLIMATRONIKA ?? Są 3 . Jedna 2 PINOWA , 1 Ta co jest na zdjęciu i taka NIEBIESKA SZEROKA
  • Level 27  
    na te trzy swoje posty to masz wymagania napisałem że da się zamienić a które niesty nie pamiętam schematy z bmw w dłoń i wszystko wyjdzie
  • Level 3  
    Rozumiem że jestem nowym użytkownikiem ale pisząc że należy wymienić wtyczki to prosił bym o jakieś wskazówki .
    Wtyczki od klimatronika ? - jeżeli je masz na myśli to spróbuję to jutro zrobić .
    Wtyczek w całym kokpicie jest kilkanaście
    Jutro zacznę od tych 3

Pozdrawiam
    Wszystkiego dobrego !! :)
  • Level 14  
    wydaje mi się że ta co na zdjęciu to ja można zamienić z panelem.gfzie jest ogrzewanie siedzeń i wyłączenie dsc. działają te przyciski?
  • Level 3  
    DSC działa ale wyłączanie i włączanie czujników nie działa
  • Level 14  
    wyjmij panel klimatronika i radio i dokładnie obejrz wtyczki czy któraś można zamienić. moze cos nie podpiete.
  • Level 3  
    Zrobiłem tak jak mi poradziłaś .
    Komputer już nie wariuje - zmieniłem wtyczki i działa !!! 😍😍

Pozostał jeden problem a mianowicie nie działa wciąż sterowanie i driver .
    Gdy zmieniam moc wiania - ono powraca na swoje miejsce przed zmianą .
    Dodatkowo zapalił się czerwony wiatrak
    Wstawiam zdjeida