Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Kino domowe Samsung HT-P10 - nie czyta polskich liter

swidemir 25 Wrz 2005 19:46 3393 3
  • #1 25 Wrz 2005 19:46
    swidemir
    Poziom 9  

Mam w kinie odtwarzacz wideo typu Samsung HT-P10 nie odtwarza polskich liter takich jak:ą ę cz itp. Co można z tym zrobić Zpoważaniem Mirek

0 3
  • #3 08 Sty 2006 21:56
    MARCIN_DOB
    Poziom 17  

Nie radzę wgrywać tego pliku !!! pobrałem to oprogramowanie - zaktualizowałem zgodnie z opisem i ...... odtwarzacz teraz nie reaguje na płyty cd ... czyta tylko DVD !!!

Ponoć to oprogramowanie posiada wadę !!!!

Pozdr.
    marcin_dob

0
  • #4 06 Gru 2006 11:11
    GroMag
    Poziom 10  

Witam tez mam takie kino domowe...Ja chcoilbym sie zapytac w takim razie jak zrobic BackUpa lub gdzie znalesc Firmware ktore sie juz posiada...
    Ja mam problem inny zwiazany z dekompresja DiVX i w niektorych przypadkach AC-3...(Digital Dolby)...Mianowiscie w tym ostatnim jest tak (ale tylko w niektorych filmach--dotad na 2 zaobserwowalem) nie idzie glos....Tzn. zaczyna sie film..Dekoder AC-3 rozpoznaje ze to jest 5.1 i odtwarza dzwiek a potem znika..Obraz dalej sobie pomyka ale dzwieku nie ma..Ja sie przewinie gdzies dalej to znowu jest dzwiek i tak samo po paru sekundach znika...

Problem z DIVX mam taki ze niektorych plikow nie moze odtwarzac prawidlowo..Mam odtwaracz DVD P355 co to wszystko lyka bez problemu...

Jak to pogodzic??? Jeszcze mi sie cos przypomnialo:
    Gdzie znalesc Firmware do Samsunga P355..Boszukam na stronie Samsunga i sa tylko Manuale w centrum pobierania...

0